top_banery
top_tablice
slider1

Banery reklamowe, siatki mesh, druk wielkoformatowy

Stosujemy wytrzymałe, wzmacniane banery reklamowe, splot 1000 x 1000, o wysokiej jakości wykonania oraz standardzie druku, zgrzane krawędzie, oczkowanie co 50 cm lub wykonanie tuneli zamiast oczkowania w standardzie. Ponadto realizujemy montaże banerów reklamowych przy pomocy alpinistów. Jesteśmy również producentem konstrukcji stalowych m. in pod reklamy z banerem, wypracowaliśmy też innowacyjną formę montażu banera na konstrukcji reklamowej, bez oczek, co gwarantuje nie tylko walory estetyczne ale również dużą wytrzymałość na zrywanie się banerów.

 

Megaboardy, wielkie konstrukcje reklamowe

Konstrukcja reklamowa dwustronna, której nie da się ominąć wzrokiem, rozmiar banera reklamowego na jednej stronie to 15 m x 6 m, możliwość postawienia konstrukcji reklamowej bez pozwolenia na budowę, posiadamy komercyjne lokalizacje przy trasie nr 7 Gdańsk – Warszawa, Warszawa – Gdańsk. Istnieje opcja dzierżawy Megaboardu w bardzo atrakcyjnym abonamencie miesięcznym.

 

Tablice reklamowe, konstrukcje reklamowe

Zrealizujemy tablicę reklamową w każdym rozmiarze. Specjalizujemy się w produkcji i montażu wszelkiego typu tablic reklamowych od billboardów przez tablice informacyjne, po tablice reklamowe, konstrukcje reklamowe w wielkim formacie tzw. megaboardy. Wykonujemy projekty i wizualizacje graficzne tablic reklamowych. Zapewniamy montaż i transport tablic reklamowych na terenie całego kraju. Jesteśmy w stanie zaprojektować oraz wykonać nietypowe tablice reklamowe wedle zapotrzebowania klienta. Produkowane przez nas tablice reklamowe są z wysokiej jakości materiałów przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Wyróżnia nas wysoka jakość i trwałość wykonywanych tablic reklamowych, a także atrakcyjne ceny. Nie jesteśmy pośrednikami, a producentem co pozwala na uzyskanie najniższej ceny. Posiadamy własną hale produkcyjną. Zapewniamy fachowy montaż tablic reklamowych przez własnych specjalistów. Indywidualne podejście do klienta pozwala nam realizować zadania na satysfakcjonującym poziomie. Sposób zaprojektowania naszych konstrukcji w większości przypadków umożliwia ich montaż bez konieczności użycia podnośnika lub dźwigu. Na nasze produkty zapewniamy także serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny. Najczęściej nasi klienci decydują się na dwa rodzaje tablicy reklamowej, baner lub materiał trójwarstwowy dibond jest to PCV powlekane z dwóch stron aluminium, o długoterminowej wytrzymałości, nie poddający się warunkom atmosferycznym. Przy realizacjach tablic reklamowych z banerem stosujemy innowacyjny system montażu banera, bez oczek, który nie tylko poprawia walory wizualne, ale też wytrzymałościowe.  W związku z tym iż dysponujemy własną montażownią gwarantujemy szybkie terminy realizacji.

Kasetony, Szyldy reklamowe z Dibonu podświetlane od wewnątrz, Reklama świetlna

Produkujemy kilka rodzai kasetonów reklamowych m.in. kasetony reklamowe z materiału typu dibond, tubond, są to kasetony charakteryzujące się wysoką trwałością oraz dużym poziomem estetycznym, w tym rodzaju kasetonu świeci tylko wyfrezowana grafika, która może być dodatkowo wykończona wystającą pleksą, co nadaje produktowi bardzo wysoki poziom estetyczny. Przy wszystkich rodzajach kasetonów reklamowych stosujemy energooszczędne oświetlenie LED, oraz na życzenie klienta stosujemy czujniki zmierzchu.

 

Kasetony, Szyldy reklamowe w profilu aluminiowym podświetlane od wewnątrz, Reklama świetlna

Cechą najistotniejszą tego rodzaju kasetonu reklamowego jest świecenie całego lica, używamy tutaj plexi mlecznej na którą aplikujemy wydruk z maszyny wielkoformatowej. Przy wszystkich rodzajach kasetonów reklamowych stosujemy energooszczędne oświetlenie LED, oraz na życzenie klienta stosujemy czujniki zmierzchu.

 

Litery przestrzenne 3D świecące LED, Reklama świetlna

Nowoczesna, estetyczna  forma reklamy, przyciągająca wzrok klientów. Boki liter przestrzennych budowane są z aluminium, malowane proszkowo na dowolny kolor RAL. Lico stanowi plexi, materiał o wysokiej odporności i trwałości na warunki atmosferyczne. W literach przestrzennych 3D świeci lico.

 

Litery przestrzenne 3D ze styroduru, pleksi i Dibonu

Ponadto produkujemy litery 3D i znaki graficzne ze styroduru, pleksi, dibondu jest to tańsza forma tego rodzaju reklamy. Litery przestrzenne tego rodzaju niezwykle efektownie prezentują się jako szyldy na zewnątrz, jak również i wewnątrz budynku.

Witryny, oklejanie witryn sklepowych, folia OWV, folia monomeryczna, folia szroniona

Profesjonalne oklejanie witryn grafiką i folią szronioną, lokali usługowo handlowych, kawiarni, galerii handlowych,  przedszkoli i klubów dla dzieci, gabinetów lekarskich, banków, restauracji. Dysponujemy własną drukarnią wielkoformatową w związku z czym oferujemy szybkie terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny.

 

Oklejanie samochodów osobowych, Oklejanie busów, Oklejanie autobusów, Oklejanie samochodów ciężarowych

Profesjonalne oklejanie samochodów od projektu, doradztwa w tym zakresie do finalnego efektu. Wieloletnie doświadczenie, oraz praca w zespole pozwala że potrafimy zaprojektować reklamę na samochód nie tylko efektowną wizerunkowo, ale przemyślaną pod kątem przekazania we właściwy sposób treści odbiorcy końcowemu. Realizujemy:  oklejenie samochodu osobowego, oklejenie samochodu dostawczego, zmiana koloru samochodu. Wykorzystujemy różnego rodzaju folie do oklejenia samochodu, od ekonomicznych cenowo po jakościowe uwzględniając przy analizie szereg czynników.

Pylony reklamowe LED, Totemy reklamowe, Witacze reklamowe, Reklamy świetlne dla firm i instytucji

Widoczne nośniki reklamowe, są efektowną formą reklamy eksponowane najczęściej przy wjeździe do firmy, instytucji czy też miasta, podświetlenie od wewnątrz, sterowanie czujnikiem zmierzchowym, grafika podświetlana wycinana laserowo i podklejana pleksi plus elementy grafiki nie podświetlanej w zależności od projektu.

 

Fototapety druk i montaż

Wydruk na foli samoprzylepnej, doskonały sposób na stworzenie niepowtarzalnego wyglądu pomieszczenia, szczególnie dużych przestrzeni. Szerokie zastosowanie w sklepach, biurach, restauracjach, hotelach, szkołach, przedszkolach.

 

KIM JESTEŚMY?

 

Jesteśmy firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży reklamowej, w której obsługujemy naszych Klientów w pełnym zakresie reklamy. Zaczynaliśmy jako agencja reklamowa ale z czasem oraz wraz z poczynionymi przez nas inwestycjami w kapitał ludzki i maszyny do produkcji reklam staliśmy się producentem reklam.

Dokładamy wszelkich starań aby poprzez nasze działania wytworzyć wśród Klientów świadomość, że w każdym temacie związanym z reklamą można na nas polegać. W sytuacjach prostych i skomplikowanych, szybko, sprawnie i profesjonalnie realizujemy powierzone nam reklamy na terenie Olsztyna, Ostródy i każdym miejscu w Polsce.

Reklama Zewnętrzna, druk wielkoformatowy

 • banery reklamowe
 • billboardy reklamowe
 • naklejki
 • druk na różnego rodzaju foliach reklamowzch (samoprzylepne, one way vision, folie do podświetleń i inne)

Do wydruków wielkoformatowzch używany jest ploter wielkoformatowy. Ploter może drukować fotograficzną rozdzielczością 1440 dpi. Maksymalne plotowanie (szerokość zadruku wielkoformatowego) jednego pasa to 300 cm. Należy jednak pamiętać, że część materiałów do druku wielkoformatowego dostępna jest w mniejszej szerokości. Niektóre druki wielkoformatowe łączy się z kilku pasów techniką zgrzewania (np. banery, siatki mesh).

Wybór materiałów do druku wielkoformatowego:

 • baner reklamowy, baner reklamowy polipropylenowy
 • folie samoprzylepne mleczne (matowe, błyszczące) i przezroczyste (matowe, błyszczące)
 • folie do podświetleń
 • folie one way vision
 • siatka mesh
 • papiery plakatowe, papiery typu blue back (na billboard)

Wykończenie wydruków wielkoformatowych:

 • zgrzewanie banerów reklamowych
 • oczkowanie banerów reklamowych
 • naklejanie na piankę tzw. PCV spienione (dostępne grubości: 3, 5, 10 mm)
 • naklejanie na PCV (przykładowe grubości 2, 3, 5 10 mm i inne)
 • laminowanie folią matową lub błyszczącą
 • inne

Reklama zewnętrzna w dzisiejszych stanowi bardzo istotny element biznesu. Jaki rodzaj reklamy zewnętrznej wybrać, aby przyniosła ona oczekiwany efekt? Na to pytanie, nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wybór powinien być uzależniony od formy prowadzonej działalności jak i jej rodzaju.
Reklama zewnętrzna czyli co?
Reklama zewnętrzna to wszelkie formy reklamy outdorowej, czyli reklama, która jest eksponowana na zewnątrz. Są to banery reklamowe, tablice reklamowe, szyldy reklamowe, neony, witacze, flagi reklamowe, potykacze reklamowe. Dokładną definicję mamy w Wikipedii

Reklama zewnętrzna powinna być nie tylko skuteczna, ale również atrakcyjna pod względem finansowym. Powinna być prowadzona systematycznie. Jednorazowa reklama zewnętrzna nie przyniesie odpowiedniego rezultatu.

CO ROBIMY?

Obszary reklamy w których się poruszamy jako Agencja Reklamowa Olsztyn, Ostróda to wszelkiego rodzaju projekty graficzne, szeroko pojęta poligrafia (druk offsetowy i cyfrowy), reklama zewnętrzna (kasetony reklamowe, szyldy reklamowe,  tablice reklamowe i tabliczki reklamowe, litery przestrzenne, litery 3D, litery reklamowe ze styroduru i reklamy świetlne, litery świetlne, ścianki wystawiennicze, roll-upy reklamowe, flagi reklamowe i wiele więcej), druk wielkoformatowy, drukarnia wielkoformatowa Olsztyn, Ostróda (banery reklamowe i siatki reklamowe XXL, wydruki reklamowe do podświetleń, naklejki), oklejanie samochodów w Olsztynie i Ostródzie, zmiana koloru samochodu, oklejanie witryn sklepowych, oklejanie szyb sklepowych. Przygotowujemy i realizujemy odzież reklamową, np. koszulki reklamowe. Projektujemy strony WWW.

 

Ofertę poszerzyliśmy o indywidualnie projektowane materiały dekoracyjne. Drukujemy na wymiar ekologiczne fototapety oraz obrazy na płótnie. Oferujemy również profesjonalną usługę wyklejania fototapet na ścianie lub innej wskazanej powierzchni spełniającej techniczne wymagania do aplikacji używanych przez nas materiałów reklamowych.

Druk wielkoformatowy do zastosowań wewnętrznych

Wewnętrzne wydruki wielkoformatowe – przykładowe zastosowanie:

 • plakaty
 • prezentacje
 • reprodukcje
 • naklejki
 • druk na papierach samoprzylepnych, foliach do podświetleń
 • inne

Do wydruków wielkoformatowych używany jest ploter wielkoformatowy.  Ploter może drukować fotograficzną rozdzielczością 1440 dpi. Wykonujemy plotowanie (wydruki wielkoformatowe) o szerokości maksymalnej 300 cm.

Wybór materiałów do druku wielkoformatowego:

 • papiery o różnych grubościach: matowe, błyszczące oraz samoprzylepne
 • folie: błyszczące i matowe, mleczne i przezroczyste oraz do podświetleń
 • materiały imitujące płótno np. do reprodukcji (tzw canvas)
 • inne

Wykończenie wydruków wielkoformatowych:

 • laminowanie druku wielkoformatowego folią matową lub błyszczącą
 • laminowanie druku wielkoformatowego folią odporną na UV
 • naklejanie druku wielkoformatowego na piankę (dostępne grubości: 3, 5, 10 mm)
 • naklejanie druku wielkoformatowego na PCV (przykładowe grubości 2, 3, 5 10 mm i inne)
 • oprawa druku wielkoformatowego w ramki aluminiowe
Zobacz jakie reklamy produkujemy i montujemy

Zobacz jakie reklamy produkujemy i montujemy

banery, tablice reklamowe, szyldy, neony reklamowe, litery świecące, oklejanie witryn, rollupy, flagi, tablice menu…
Zobacz co drukujemy

Zobacz co drukujemy

.
ulotki, plakaty, teczki firmowe, katalogi, kalendarze, notesy, wizytówki, koszulki reklamowe, banery, fototapety, naklejki…
Zobacz jak oklejamy samochody

Zobacz jak oklejamy samochody

oklejanie samochodów, zmiana koloru auta, oklejanie samochodów ciężarowych,  oklejanie autobusów, oklejanie kontenerów, okleimy prawie wszystko…
Zobacz nasze projekty

Zobacz nasze projekty

projekty logo, projekty ulotek,  projekty plakatów, wizualizacje materiałów reklamowych, projekty katalogów, projekty banerów…