top_banery
top_tablice
slider1

 Rollupy – kolorowy wydruk, różne szerokości kaset m.in 85 cm, 100 cm, 120 cm, i inne

Rollupy to prosty system wystawienniczy wykorzystywany jako reklamy na eventach, konferencjach, szkoleniach, spotkaniach promocyjnych.  Wystarczy rozwinąć grafikę i reklama gotowa. Rollupy drukujemy kolorowym ploterem lateksowym, dzięki czemu reklama jest ekologiczna, można ją wykorzystywać wewnątrz.  Rozwijana reklama jest elastyczna, lekka i trwała. W rollupie można wymienić grafikę na inną, wystarczy wydrukować nowy nośnik z grafiką i wymienić. Rollup posiada w materiale na którym jest grafika specjalny ekran blokujący przebijanie światła, stąd rollup może stać w pobliżu np okna i będzie czytelny.

Rollupy realizujemy w różnych szerokościach, ale najczęściej klienci decydują się na rozmiary 85 cm, 100 cm i 120 cm szerokości. Ponadto rollapy występują w różnej jakości kasetach aluminiowych od standard do premium. Każdy rollap który sprzedajemy posiada pokrowiec. Grafikę do rollapu również zaprojektujemy.

 X-banery – stojaki reklamowe

Stojaki aluminiowe przeznaczone do ekspozycji materiałów banerowych. Łatwa wymiana grafiki oraz lekka aluminiowa, składana konstrukcja umożliwia swobodny trnasport stojaka. Wykorzystwane do krótkookreowych promocji, prezentacji na konferencjach i targach.

 Potykacze – stojaki reklamowe

Potykacze są znane od wielu lat jako forma reklamy zewnętrznej, stosowana bardzo chętnie przez przedsiębiorców. Na klasyczne rozwiązania składają się dwie powierzchnie gotowe do zapełnienia istotnymi treściami o wartości promującej. Z pewnością przyciągną uwagę przechodniów, a niektórych skłonią do zapoznania się bliżej z ofertą.

Proponowane przez naszą Agencję reklamową potykacze reklamowe ustawione przed sklepem, lokalem gastronomicznym czy zakładem usługowym mogą zawierać informacje o ciekawej promocji, stałych usługach, flagowym produkcie, itp. W naszym asortymencie znajdą Państwo potykacze w klasycznej wersji, jak też o wzmocnionej konstrukcji.

 Flagi reklamowe | Windery

Skuteczna reklama zewnętrzna – flagi reklamowe. Atutem flagi jest jej widoczność, przyciąga wzrok klienta tak samo jak baner lub kaseton reklamowy, a przy tym jest mobilna. Wydruki wykonywane są przede wszystkim na materiałach z zawartością poliestru do 100%. Flagi drukowane są na dedykowanym trwałym i wytrzymałym materiale flagowym.

Materiał jaki wykorzystujemy do produkcji flag jest lekki o strukturze siatki. Druk przebija na drugą stronę materiału flagowego. Kolory na materiale są nasycone i wyraźne. Gramatura wynosi około 110-125 gr/m2.

Na fladze nasi klienci najczęściej umieszczają logo firmy oraz nazwę, ale również zdjęcia produktów czy też grafiki. Flagi reklamowe tzw windery są bardzo odporne na zewnętrzne warunki atmosferyczne, oryginalne kolory utrzymują się przez długi czas.

Realizujemy zamówienia na flagi, windery różnego kształtu i formatu od projektu wizualnego po dostarczenie finalnie flagi do klienta.

Reklamy Zewnętrzne

Reklamy Zewnętrzne

banery, tablice reklamowe, szyldy, neony reklamowe, kasetony reklamowe, litery świecące, oklejanie witryn, rollupy, flagi, tablice menu, ścianki reklamowe…
Drukarnia Wielkoformatowa

Drukarnia Wielkoformatowa

banery, ulotki, plakaty, koszulki reklamowe, naklejki, teczki firmowe, katalogi, kalendarze, notesy, wizytówki,  fototapety,  naklejki na magnes, flagi …
Oklejanie Samochodów

Oklejanie Samochodów

oklejanie samochodów, zmiana koloru samochodów folią, oklejanie samochodów dostawczych,  oklejanie autobusów, oklejanie łodzi, okleimy prawie wszystko…
Reklamy Świetlne

Reklamy Świetlne

kasetony reklamowe, litery świetlne, litery 3d, pylony, totemy, szyldy, kasetony dwustronne