top_banery
top_tablice
slider1

Reklama świetlna | Szyldy reklamowe podświetlane  | Kasetony reklamowe świetlne | Neony reklamowe świetlne

Produkujemy kilka rodzai kasetonów reklamowych podświetlanych, szyldów reklamowych świetlnych, neonów reklamowych m.in. kasetony reklamowe, neony,  szyldy reklamowe z materiału typu dibond, tubond, są to kasetony, szyldy, neony charakteryzujące się wysoką trwałością oraz dużym poziomem estetycznym, w tym rodzaju szyldu, neonu reklamowego świeci tylko wyfrezowana grafika, która może być dodatkowo wykończona wystającą pleksą, co nadaje produktowi bardzo wysoki poziom estetyczny. Przy wszystkich rodzajach kasetonów reklamowych, szyldów reklamowych świetlnych, neonów reklamowych świetlnych stosujemy energooszczędne oświetlenie LED, oraz na życzenie klienta stosujemy czujniki zmierzchu.

Szyldy reklamowe świetlne, Kasetony reklamowe świetlne, Neony reklamowe świetlne, Szyldy reklamowe z Dibondu, Kasetony reklamowe z Dibondu, Szyldy reklamowe podświetlane od wewnątrz, Neony reklamowe podświetlane od wewnątrz, Kasetony reklamowe podświetlane od wewnątrz, Olsztyn reklama świetlna, Neony świetlne, Reklama świetlna Ostróda, Reklama świetlna, Agencja Reklamowa Olsztyn, Ostróda, produkcja i montaż cały kraj

Szyld Reklamowy

Szyld Reklamowy

Szyld reklamowy, materiał kompozytowy dibond, folia monomeryczna, laminat stały
Tablica Reklamowa

Tablica Reklamowa

Tablica reklamowa, konstrukcja stalowa, lico materiał kompozytowy, litery folia
Pylon Reklamowy

Pylon Reklamowy

Pylon reklamowy,  reklama podświetlana
Kasetony Reklamowe

Kasetony Reklamowe

Kaseton reklamowy, reklama świetlna, moduły Led
Kaseton Reklamowy

Kaseton Reklamowy

Kaseton Reklamowy, reklama świetlna, profile aluminiowe, lico pleksa, wyklejona folią do podświetleń
Otok Reklamowy

Otok Reklamowy

Otok Reklamowy, reklama zewnętrzna, materiał kompozytowy, frezowane litery, podświetlone modułami Led
Kaseton Reklamowy

Kaseton Reklamowy

Kaseton Reklamowy,  reklama podświetlana
Kasetony Reklamowe

Kasetony Reklamowe

Kaseton reklamowy, reklama świetlna, profile aluminiowe, lico vinyl
Kaseton Reklamowy

Kaseton Reklamowy

Kaseton Reklamowy, reklama świetlna, lico dibond, litery frezowane
Kaseton Reklamowy

Kaseton Reklamowy

Kaseton Reklamowy, reklama zewnętrzna
Kaseton Reklamowy

Kaseton Reklamowy

Kaseton Reklamowy podświetlany
Kaseton Reklamowy

Kaseton Reklamowy

Kaseton reklamowy, reklama świetlna, profile aluminiowe, lico vinyl
Litery Podświetlane

Litery Podświetlane

Litery Podświetlane, taśma aluminiowa, moduły Led, lico pleksa
Litery 3D

Litery 3D

Litery 3D, reklama zewnętrzna
Litery Przestrzenne na budynku

Litery Przestrzenne na budynku

Litery podświetlane, lico pleksa, folia do podświetleń, boki aluminiowe malowane proszkowo, reklama zewnętrzna
Litery 3D wewnętrzne

Litery 3D wewnętrzne

Litery przestrzenne wewnętrzne, styrodur, lico pleksa
Litery Podświetlane od tyłu

Litery Podświetlane od tyłu

Litery Podświetlane, moduły Led
Litery 3D

Litery 3D

Litery 3D, reklama zewnętrzna, taśma aluminiowa, litery niepodświetlane
Litery Przestrzenne na budynku

Litery Przestrzenne na budynku

Litery podświetlane, lico pleksa, folia do podświetleń, boki aluminiowe malowane proszkowo, reklama zewnętrzna
Litery 3D, reklama zewnętrzna

Litery 3D, reklama zewnętrzna

Litery przestrzenne zewnętrzne, lico pleksa, boki taśma ALU

Kasetony reklamowe są bardzo skutecznymi nośnikami informacji służącymi do promowania firmy, produktów i usług. Dzięki swojej uniwersalności, świetnie sprawdzają się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Szyldy reklamowe naszej produkcji są odporne na warunki pogodowe i praktycznie bezobsługowe. W zależności od przeznaczenia i oczekiwanego efektu proponujemy również kasetony reklamowe podświetlane z aluminiowych profili tworzących jego boki. Standardowo proponujemy malowanie proszkowe w wybranym kolorze RAL. Na lico stosujemy mleczną pleksę o grubości od 3 do 5 mm w zależności od wymiarów kasetonów. Płyta pleksi ma maksymalny wymiar 2.05×3.05 m. Dlatego bez łączeń lica można budować kasetony o maksymalnie takich wymiarach. Przy większych kasetonach produkujemy kasetony z licem z winylu. Szyldy reklamowe z profili aluminiowych z systemem do naciągu winylu,  stwarzają możliwość wymiany zadrukowanego winylu. Do kasetonów podświetlanych standardowo wykorzystujemy podświetlenie LED. Grafika może być wycinana z folii lub drukowana na folii samoprzylepnej i naklejana na pleksę. Drugą opcję stosujemy gdy ma ona dużo szczegółów oraz przejścia tonalne kolorów. Grafikę drukowaną można dodatkowo zabezpieczyć  poprzez laminowanie wydruku. Do kasetonów świetlnych stosujemy specjalnie produkowane do podświetleń folie translucentne o przedłużonej gwarancji i lepszej przepuszczalności światła. Najczęściej obudowy są prostokątne, ale jesteśmy w stanie wykonać prawie każdy kształt.

Produkujemy szyldy reklamowe następujących typów: kasetony reklamowe, szyldy podświetlane z plexi, pylony reklamowe, szyldy podświetlane z materiału kompozytowego dibond, wycinane napisy, kasetony podświetlane winylowe, kasetony, szyldy dwustronne – tzw. semaforowe, kasetony wielkogabarytowe jednostronne

Kasetony, szyldy frezowane z dibondu są eleganckie i stylowe. Prosta forma oraz podświetlenie LED sprawiają, że przekaz jest czytelny oraz bardzo efektowny.

Co to jest dibond?

Dibond to materiał warstwowy składający się z 2 warstw aluminium 0,3mm pomiędzy którymi znajduje się tworzywo –rdzeń LDPE, dzięki czemu całość jest sztywna i wytrzymała. Szeroka paleta barw i wykończeń ozdobnych sprawia, że zazwyczaj nie wymaga malowania. Przód kasetonu to zagięta krawędziowo płyta dibond, z wyfrezowaną gra­fiką oraz podklejona pleksi opal.

Produkcja reklamy świetlnej z dibondu zaczyna się od zaprojektowania elementów takich jak napisy, loga, które mają być podświetlane. Te kształty frezujemy w kolejnym etapie wykorzystując przygotowane pliki wektorowe. Jednocześnie projektujemy kształt i głębokość szyldu by w odpowiednich miejscach naciąć jego powierzchnię dla potrzeb załamania dibondu który stworzy boki reklamy podświetlanej. Kolejnym etapem jest podklejenie plexi od środka. Najczęściej stosujemy dodatkowo napisy i logo wycięte z grubej pleksi mlecznej, kolorowej lub bezbarwnej /w zależności od projektu/, które wklejone w wycięte miejsca w dibondzie dodają przestrzenności elementom podświetlanym. Jest dużo możliwości wykończenia które wpływa na efekt końcowy neonu. Można zastosować folię kolorową do podświetleń, którą kleimy na lico elementów z pleksi lub na ich spód.

Kasetony reklamowe frezowane nie świecą tłem, za to świecą litery i logo, a wystające elementy dodatkowo świecą także bokami. Tak przygotowane szyldy podklejamy bezbarwnym lub kolorowym plexi i montujemy niezawodne systemy podświetleniowe LED. Gdy elementy podświetlane znajdują się na zdecydowanej większości powierzchni kasetonu, oświetlenie LED znajduje się pod całym kasetonem. W przypadku gdy grafika podświetlana kasetonu zajmuje mniejsze jego części, podświetlenie LED znajduje się w specjalnych kasetach z PCV spienionego, które stanowi przestrzeń dla listew LED’owych emitujących światło w kierunku lica kasetonu. Efektem naszych starań są szyldy, tablice reklamowe, reklamy czy litery podświetlane, które łatwo zauważyć zarówno w ciągu dnia i nocy.

Oprócz produkcji kasetonów reklamowych, zajmujemy się również ich projektowaniem, montażem oraz serwisem reklam świetlnych.

 

Yoona to firma świadcząca usługi w zakresie nowoczesnej reklamy świetlnej. Wysoka jakość produktów, profesjonalne podejście do klienta, szeroka oferta. Aby skutecznie dotrzeć z ofertą do klienta, potrzebna jest wyrazista, elegancka i przekonująca reklama. Oprócz wykonanej grafiki, hasła reklamowego czy też doboru odpowiedniej kolorystyki, bardzo ważna jest jej forma. Nasza firma, która przede wszystkim zajmuje się reklamą zewnętrzną, poleca wysokiej klasy reklamy świetlne.

Kasetony świetlne to obszerna grupa produktowa. Klient może wybrać m.in. kasetony jednostronne, kasetony dwustronne, kasetony wielkogabarytowe, dibond i wiele innych. Najpopularniejszym modelem jest kaseton świetlny jednostronny, prostokątny. Reklamy świetlne są bardzo dobrze widoczne. Charakteryzują się wysoką estetyką wykonania. Kasetony reklamowe są niezwykle trwałe, najczęściej do ich produkcji wykorzystuje się ramę z profilu aluminiowego, malowaną, profesjonalne oświetlenie LED. Reklama tego typu jest efektywna, charakteryzuje się dużą energooszczędnością poprzez wykorzystanie modułów

Reklama Świetlna, Kasetony jednostronne wykonane w technologii lica twardego, wykonanego z peksi która bardzo dobrze rozprowadza światło.
Specy­kacja:

 • rama kasetonu profil aluminiowy około 10cm do 14cm
 • bardzo wysokiej jakości moduły LED
 • zasilacz
 • lico pleksi opal 2, 3 lub 4 mm
 • aluminiowe, lub stalowe poprzeczki wzmacniające

Opcje:

 • malowanie ramy
 • gra­fika (folia ploterowa, folia translucentna, druk wielkoformatowy backlit)
 • czujnik zmierzchowy

Reklama Świetlna, Litery świetlne 3D wykonane z taśmy aluminiowej, podświetlane modułami LED. Taśmy, z których wykonywane są litery świetlne 3D, mają różne szerokości, co pozwala na stworzenie liter, albo też znaków, w naprawdę dużych rozmiarach. Bardzo wysoka jakość systemu tego rodzaju reklamy świetlnej gwarantuje wieloletnie funkcjonowanie bez dodatkowego serwisu. Proces tworzenia liter polega na wyginaniu liter przestrzennych poprzez specjalnie przygotowany do tego celu automat. Produkcja reklamy świetlnej tego rodzaju jest dość szybka.
Litery przestrzenne wykonane ze Styroduru należą do najczęściej wybieranych przez przedsiębiorców form reklamy wizualnej. Dużą popularność zawdzięczają przede wszystkim relatywnie niskiemu kosztowi ich wykonania, atrakcyjnemu wizualnie wyglądowi, a także znacznej odporności na niekorzystne oddziaływanie warunków atmosferycznych w postaci promieniowania słonecznego UV, opadów deszczu. Ostatnia z opisanych cech sprawia, że styrodur z powodzeniem stosowany może być zarówno w reklamie wewnętrznej (np. do oznaczenia lokalu w centrum handlowym, oznaczenia biura w budynku korporacyjnym), jak też reklama zewnętrzna, zastępując stosowane klasycznie w tym celu kasetony reklamowe wykonane z tworzyw sztucznych.

Wykorzystanie styroduru na cele reklamowe pozwala na realizację  przy stosunkowo niewielkim nakładzie finansowym  projektów graficznych o praktycznie nieograniczonym rozmiarze, umożliwiając wykonanie liter lub znaków o dowolnym kształcie. Dzięki temu możliwe jest wykonanie oznaczeń reklamowych w całości zgodnych z innymi elementami identyfikacji wizualnej. Odpowiednie dobranie grubości wykorzystywanego materiału oraz manipulacja tą grubością pozwala ponadto na uzyskanie efektu przestrzennego 3d, wzmagającego atrakcyjność wizualną wykonanej reklamy. Wycięty ze styroduru projekt reklamowy może zostać następnie pomalowany na każdy kolor dostępny w palecie RAL.
Opcjonalnie:
– wykonanie lica z plexi,
– wykonanie lica z dibondu,
– oświetlenie LED zamontowane na plecach liter
– malowanie na dowolny kolor liter.

Reklama Świetlna, Kasetony dwustronne to reklama trwała i elegancka. Montuje się je najczęściej do ściany, mogą przybierać różne kształty, od prostokąta, przez kwadraty, aż do elipsy i koła. Poprzez równomierne oświetlenie za pomocą technologi LED, a także zastosowanie lica wykonanego z plexi glass, która świetnie rozprasza światło, reklama widoczna jest bardzo wyraźnie.

Kaseton reklamowy dwustronny może być wyposażony  w czujniki zmierzchowe. Kaseton reklamowy dwustronny  gwarantuje widoczność reklamy po zmierzchu i na dużych odległościach. Rama zapewnia wytrzymałość, a uchwyty montażowe, które znajdują się w zestawie, pozwolą na zainstalowanie reklamy dokładnie tam, gdzie widoczność będzie najlepsza. Oferujemy duży wybór rodzai, nie tylko kasetonów dwustronnych.

Specy­kacja:

 • rama z profi­lu aluminiowego 10cm lub 14cm
 • moduły LED
 • zasilacz
 • lico pleksi opal 2, 3 lub 4 mm
 • uchwyty montazowe

Opcje:

 • malowanie ramy
 • grafi­ka (folia ploterowa, folia translucent, druk wielkoformatowy backlit)
 • czujnik zmierzchowy

Reklama Świetlna, Kasetony z dibondu jednostronne, Kasetony reklamowe, charakteryzują się doskonałą widocznością oraz bardzo dobrą ceną – widoczne są w dzień i w nocy oraz z bardzo dużych odległości, a zamontowane w nich oświetlenie LED jest energooszczędne. Kasetony z dibondu, a więc nowoczesnego materiału – płyty warstwowej wykonanej z aluminium – pcv- aluminium, o dużej trwałości i wytrzymałości, przeznaczone są głównie dla bardzo wymagających klientów, dla których ważny jest każdy detal. Kaseton z dibondu prezentuje się bardzo elegancko, dlatego wykorzystywany jest zwłaszcza przez te firmy, dla których liczy się prestiż. Kasetony jednostronne umieszcza się np. nad wejściem do firmy. Oprócz kasetonów jednostronnych, w naszej ofercie znajdą Państwo również kasetony dwustronne.

Specyfikacja

 • Dibond 3mm
 • oświetlenie LED
 • zasilacz
 • grafika frezowana podklejana pleksi

Opcje:

 • rózne wymiary
 • rózne kolory w tym srebrny szczotkowany
 • mozliwość wyklejenia plexi folią translucentną lub druk wielkoformatowy backlit
 • czujnik zmierzchowy

Reklama Świetlna Kasetony z dibondu dwustronne, charakteryzujace sie eleganckim oraz stylowym wyglądem. Płyta dibond składa sie z dwóch płyt aluminiowych 0.3mm pomiedzy którymi znajduje się rdzeń LDPE dzięki czemu jest bardzo sztywna. Przód kasetonu to zagięta krawędziowo płyta dibond, z wyfrezowaną gra­fiką oraz podklejona pleksi opal.

Specyfikacja

 • materiał kompozytowy Dibond 3mm
 • moduły LED
 • zasilacz
 • grafika frezowana podklejana pleksi

Opcje:

 • rózne wymiary
 • rózne kolory w tym srebrny szczotkowany
 • ewentualnośćć wyklejenia plexi folią
 • czujnik zmierzchu
Zobacz jakie reklamy produkujemy

Zobacz jakie reklamy produkujemy

banery, tablice reklamowe, szyldy, neony reklamowe, kasetony reklamowe, litery świecące, oklejanie witryn, rollupy, flagi, tablice menu, ścianki reklamowe…
Zobacz co drukujemy

Zobacz co drukujemy

banery, ulotki, plakaty, koszulki reklamowe, naklejki, teczki firmowe, katalogi, kalendarze, notesy, wizytówki,  fototapety,  naklejki na magnes, flagi …
Zobacz jak oklejamy samochody

Zobacz jak oklejamy samochody

oklejanie samochodów, zmiana koloru samochodów folią, oklejanie samochodów dostawczych,  oklejanie autobusów, oklejanie łodzi, okleimy prawie wszystko…
Zobacz nasze projekty reklam

Zobacz nasze projekty reklam

prace graficzne, projekty logo, projekty ulotek,  projekty plakatów, wizualizacje materiałów reklamowych, projekty katalogów, projekty banerów…