top_banery
top_tablice
slider1

Reklama Zewnętrzna | Tablice reklamowe różne formaty | Wielkie konstrukcje reklamowe – bez pozwolenia na budowę | Billboardy

Zrealizujemy tablicę reklamową w każdym rozmiarze. Specjalizujemy się w produkcji i montażu wszelkiego typu tablic reklamowych od billboardów przez tablice informacyjne, po tablice reklamowe, konstrukcje reklamowe w wielkim formacie. Wykonujemy projekty i wizualizacje graficzne tablic reklamowych. Zapewniamy montaż i transport tablic reklamowych na terenie całego kraju. Jesteśmy w stanie zaprojektować oraz wykonać nietypowe tablice reklamowe wedle zapotrzebowania klienta. Produkowane przez nas tablice są z wysokiej jakości materiałów przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Wyróżnia nas wysoka jakość i trwałość wykonywanych tablic reklamowych, a także atrakcyjne ceny. Nie jesteśmy pośrednikami, a producentem co pozwala na uzyskanie najniższej ceny. Posiadamy własną hale produkcyjną. Zapewniamy fachowy montaż tablic reklamowych przez własnych specjalistów. Indywidualne podejście do klienta pozwala nam realizować zadania na satysfakcjonującym poziomie. Sposób zaprojektowania naszych tablic reklamowych w większości przypadków umożliwia ich montaż bez konieczności użycia podnośnika lub dźwigu. Na nasze produkty zapewniamy także serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny. Najczęściej nasi klienci decydują się na dwa rodzaje tablicy reklamowej, baner lub materiał trójwarstwowy dibond jest to PCV powlekane z dwóch stron aluminium, o długoterminowej wytrzymałości, nie poddający się warunkom atmosferycznym. Przy realizacjach tablic reklamowych z banerem stosujemy innowacyjny system montażu banera, bez oczek, który nie tylko poprawia walory wizualne, ale też wytrzymałościowe.  W związku z tym iż dysponujemy własną montażownią gwarantujemy szybkie terminy realizacji.

Tabica reklamowa

Tabica reklamowa

Reklama zewnętrzna, tablica reklamowa, noga typu pylon, lico blacha oklejona folią
Konstrukcja reklamowa

Konstrukcja reklamowa

Megaboard, reklama dwustronna, reklama na rusztowaniu
Tablica reklamowa

Tablica reklamowa

Konstrukcja reklamowa, lico bardzo trwały kompozyt
Tablica reklamowa

Tablica reklamowa

Reklama zewnętrzna w kształcie V, konstrukcja stalowa, nośnik baner reklamowy
Tabica reklamowa

Tabica reklamowa

Reklama zewnętrzna, tablica reklamowa, noga typu pylon, lico banery reklamowe
Reklama na rusztowaniu

Reklama na rusztowaniu

Megaboard, reklama dwustronna, reklama na rusztowaniu, lico banery reklamowe
Tablica reklamowa

Tablica reklamowa

Konstrukcja reklamowa, lico baner
Powierzchnia reklamowa

Powierzchnia reklamowa

Reklama zewnętrzna, nośnik baner reklamowy
Tabica reklamowa

Tabica reklamowa

Reklama zewnętrzna, tablica reklamowa,  lico solidny materiał kompozytowy, konstrukcja stalowa
Tablica reklamowa

Tablica reklamowa

Tablica reklamowa jednostronna, rozmiar 12×3,5, konstrukcja stalowa, profile 100×100, lico dibond, druk wielkoformatowy
Tablica reklamowa

Tablica reklamowa

Tablica reklamowa dwustronna 9×3, lico dibond, druk wielkoformatowy
Tablice reklamowe, bandy na boisko

Tablice reklamowe, bandy na boisko

Tablice reklamowe, składane bandy, lico solidny materiał kompozytowy, podkonstrukcja stalowa, druk wielkoformatowy

Billboardy reklamowe

Reklama na billboardach ma charakter wizerunkowy, jak i informacyjny. Przy wyborze lokalizacji reklamy billboardowej dla naszych klientów bierzemy pod uwagę wiele aspektów. Przede wszystkim liczy się miejsce prowadzenia działalności, jej charakter oraz grupa docelowa, do której przekaz ma trafić. Najpopularniejsze wymiary tablic reklamowych to 12m2 i 18m2. Mogą to być tablice reklamowe wolnostojące, o konstrukcji trwałej lub nośnej czy tablice reklamowe montowane na ścianach budynków. W zależności od miejsca i czasu trwania ekspozycji, grafikę drukujemy na odpowiednio dobranym podłożu, banery reklamowe, folie. Kolejną opcją, którą oferujemy jest oświetlenie tablic, szczególnie ważne w miejscach o znikomym oświetleniu miejskim, a także przy kampaniach planowanych na okres zimowy. Billboardy to bardzo skuteczna forma reklamy zewnętrznej. Twój opiekun pomoże Ci wybrać opcję, która będzie dla Ciebie najlepsza.

Budowa billboardów

Stawiamy billboardy na działkach należących do naszych klientów, a jeśli zaistnieje taka potrzeba, pomagamy w doborze najlepszej lokalizacji. Służymy pomocą nie tylko w kwestiach czysto reklamowych, ale także formalnych – możecie liczyć na nas przy załatwianiu wszelkich niezbędnych formalności. Jesteśmy producentem tablic reklamowych, dlatego możemy zaproponować niestandardowe rozmiary i zróżnicowane rozwiązania. Jeśli dysponujesz gruntem w miejscu cieszącym się dużą ilością potencjalnych odbiorców, to opcja budowy własnej tablicy reklamowej będzie najlepszym rozwiązaniem.

Wynajem dzierżawa reklam

Oferujemy wynajem tablic reklamowych w wielu lokalizacjach, a szczególnie na terenie województwa warmińsko – mazurskiego. Przechodzimy przez procedury biurokratyczne, ponosimy wszelkie koszty dzierżawy gruntów i budowy tablic. Wynajmującego dotyczą jedynie koszty przygotowania i druku, montażu jego reklamy oraz miesięcznej wartość najmu. Zajmujemy się całym procesem, po zamontowaniu grafiki przesyłamy klientowi dokumentację fotograficzną.

Realizujemy:

Tablice reklamowe Standard, związane na stałe z gruntem (zabetonowane w ziemi).  Jest to najprostszy rodzaj tablicy reklamowej wolnostojącej. Najmniejsza liczba elementów potrzebna do zbudowania tablicy sprawia że jest to najtańsze rozwiązanie. Szeroko rozstawione słupy nadają dużą stabilność całej konstrukcji. Tego typu tablice reklamowe są najczęściej przez nas sprzedawane i powszechnie występują przy naszych drogach.

Produkowane w wariantach: tablica  jednostronna, tablica dwustronna, tablica dwustronna układ V

Tablice reklamowe Przestawne, nie związane z gruntem, jest to konstrukcja tablicy, przeznaczona do umieszczania na powierzchni gruntu bez wykonywania fundamentów. Konstrukcja tablicy złożona, zwarta i sztywna. Posiadająca platformę  naziemną służąca do umieszczania balastu. Jako balast najczęściej stosujemy krawężniki. Tego typu tablice reklamowe mogą służyć jako tymczasowe umieszczane na terenie budowy lub jako docelowe nietrwale związane z gruntem. Konstrukcja reklamowa w pełni demontowalna, skręcana z elementów łatwa do transportu.

Billboardy ścienne są najtańszymi tablicami reklamowymi z naszej oferty, gdyż ich konstrukcja nie wymaga użycia zbyt dużej ilości elementów. Tego typu tablice tak jak i tablice reklamowe wolno-stojące wykonujemy w kilku standardowych rozmiarach tj. 300x200cm, 504x238cm – (format EURO), 600x300cm, oraz o dowolnych innych rozmiarach.

Tablice reklamowe na jednej nodze, charakteryzują się przede wszystkim estetycznym nowoczesnym wyglądem. Obudowane słupy nadają całej konstrukcji reklamowej masywnego wyglądu. Obudowa może zostać wykonana w dowolnym kolorze i może służyć dodatkowo jako nośnik informacji np: można nadrukować logo firmy lub umieścić na niej strzałkę kierunkową. Billboardy na jednej stopie wykonujemy jako związane na stałe z gruntem, oraz jako przestawne. Cała konstrukcja jest zabezpieczona antykorozyjnie. Ekrany do tego typu tablic możemy wykonać o dowolnym formacie np: 300x200cm, 504x238cm, 600x300cm.

Jako producent tablic, mamy w swojej ofercie także Tablice reklamowe UNIJNE oraz tablice mniejszych rozmiarów w formie drogowskazów oraz szyldów. Zapewniamy wykonanie projektu graficznego zgodnie z obowiązującymi przepisami w cenie tablicy. Tablice produkujemy w kilku standardowych rozmiarach zgodnie z wymogami dla tablic i znaków drogowych oraz o dowolnym formacie wedle życzenia klienta.

MEGABOARDY / duże tablice reklamowe, największe nasze realizacje, gdzie stal idzie w tony a liczy się tylko rozmiar. Tego sie nie da nie zauważyć !! Najczęściej wybierany format 15 m szer x 6 m wys.

Reklama Zewnętrzna

Reklama Zewnętrzna

banery, tablice reklamowe, szyldy, neony reklamowe, kasetony reklamowe, litery świecące, oklejanie witryn, rollupy, flagi, tablice menu, ścianki reklamowe…
Drukarnia Wielkoformatowa

Drukarnia Wielkoformatowa

banery, ulotki, plakaty, koszulki reklamowe, naklejki, teczki firmowe, katalogi, kalendarze, notesy, wizytówki,  fototapety,  naklejki na magnes, flagi …
Oklejanie Aut

Oklejanie Aut

oklejanie samochodów, zmiana koloru samochodów folią, oklejanie samochodów dostawczych,  oklejanie autobusów, oklejanie łodzi, okleimy prawie wszystko…
Kasetony

Kasetony

kasetony, kasetony z dibondu, kasetony z licem z pleksi, kasetony z licem z vinylu, pylony, witacze, totemy, reklama świetlna …