OFERTA

BECZKI REKLAMOWE

BECZKI REKLAMOWE

Agencja Reklamowa Yoona produkuje beczki reklamowe z drewna lub metalu. Jest to idealne rozwiązane do reklamy Twojej marki. Efektowny wygląd beczek reklamowych idealnie komponuje się wraz z wystrojem Twojego lokalu.  Zajmujemy się znakowaniem beczek z drewna i metalu. Stosujemy do tego odpowiednią folię reklamową, która idealnie do nich pasuje. Beczki reklamowe realizujemy na indywidualne zamówienie, mogą występować jako stoły czy też siedziska. Wykończenie może być indywidualne np. stoły z blatem odpornym na warunki zewnętrzne, i z uchwytami do przenoszenia, siedziska wykończone gąbką obszytą materiałami do wykorzystania zewnętrznego, z suwakiem umożliwiającym wymianę czy też czyszczenie siedziska. Zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy dla Państwa wizualizację wraz z wyceną.

 

Produkujemy beczki reklamowe z drewna lub metalu. Jest to idealne rozwiązane do reklamy Twojej marki. Efektowny wygląd beczek reklamowych idealnie komponuje się wraz z wystrojem Twojego lokalu.

MASZ PYTANIE?

kontakt

Nasz zespół jest gotowy odpowiedzieć na Twoje zapytania od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych usług, strategii marketingowych, projektów kreatywnych lub chcesz umówić się na spotkanie, nie wahaj się skontaktować z nami. Nasza agencja reklamowa jest zawsze gotowa pomóc Ci w osiągnięciu Twoich celów biznesowych.