Koszulki reklamowe

Koszulki reklamowe 

Agencja Reklamowa Yoona zajmuje się również produkcją i projektowaniem koszulek reklamowych. Znakowane koszulki Twoim logo zapewniają dobrą reklamę firmy. Jeśli potrzebujesz spójnej odzieży dla Twoich pracowników to dobrze trafiłeś. Zaprojekujemy spójną odzież dla całej załogi Twojej marki. 

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu jak i zarówno sugestii klientów, tworzymy niepowtarzalną odzież reklamową, która odświeży wizerunek Twojej firmy. Rodzaj znakowania możemy wykonać za pomocą najwyższej jakość haftów, nadruków, naszywek i aplikacji. Na wybranym elemencie stroju możemy wykonać dowolny haft, aplikację, sitodruk, transfer, nadruk. 

W ofercie również: 

Windery 

Identyfikacja wizualna na pierwszym miejscu. Windery reklamowe z własnym nadrukiem kreują Twój wizerunek! Typowa reklama flaga składa się z samego windera z nadrukiem, czyli materiału docelowo powiewającego na wietrze, masztu do jego zawieszenia, a także specjalnej podstawy. Dzięki niej windery na zamówienie stabilnie stoją na ziemi. 

Flagi reklamowe 

Nasza Agencja Reklamowa realizuje flagi i maszty reklamowe z nadrukiem – idealna forma reklamy do wykorzystania w każdych warunkach. Wiele kształtów i rozmiarów flag. Flagi reklamowe na masztach są jednym z najprostszych, ale jednocześnie bardzo efektywnym sposobem reklamy, są częścią identyfikacji wizualnej firmy. Druk wielkoformatowy flag odbywa się jednostronnie z przedrukiem na drugą stronę tworząc tzw odbicie lustrzane.  
 

Rollupy – stojaki reklamowe 

Rollup’y to wyjątkowo elegancki i charakteryzujący się nowoczesnym designem system. Są niezwykle szybkie i łatwe w montażu. Zapewniają doskonałą wizualizację firmy lub produktu oraz skutecznie wspierają promocję. Rollup umożliwia łatwą i szybką wymianę grafiki, a także możliwość dopasowania jej wielkości do indywidualnych potrzeb. Po zakończonej prezentacji, grafika zamykana jest w poręcznej kasecie tak, aby nie uległa uszkodzeniu podczas transportu i przechowywania. Każdy stojak reklamowy pakowany jest w oddzielny pokrowiec. 

Rollup jest powszechnie stosowany podczas różnego rodzaju konferencji, targów, spotkań promocyjnych i wystaw. 

Ten nowoczesny system reklamowy charakteryzuje się konstrukcją w postaci aluminiowego stelaża z zamocowaną na nim grafiką, wydrukowaną na odpowiednim materiale. Lekka i bardzo prosta w montażu konstrukcja tego urządzenia pozwala na łatwy transport i wielokrotne wykorzystanie.  
 

 X-banery – stojaki reklamowe 

Stojaki aluminiowe przeznaczone do ekspozycji materiałów banerowych. Łatwa wymiana grafiki oraz lekka aluminiowa, składana konstrukcja umożliwia swobodny trnasport stojaka. Wykorzystwane do krótkookreowych promocji, prezentacji na konferencjach i targach. 

OSTATNIE REALIZACJE