Litery niepodświetlane

Litery niepodświetlane 

Jako Agencja Reklamowa produkujemy w Olsztynie i Ostródzie litery 3D i znaki graficzne ze styroduru, pleksi, dibondu jest to tańsza forma tego rodzaju reklamy. Litery 3D tego rodzaju niezwykle efektownie prezentują się jako szyldy na zewnątrz, jak również i wewnątrz budynku.

Sprawdzone moduły LED w literach świetlnych

Litery 3D niepodświetlane wykonujemy od początku do końca z wykorzystaniem własnych maszyn. Realizację poprzedza projekt graficzny uwzględniający poszczególne etapy ich produkcji. 

Litery 3D ze styroduru, materiał bardzo podobny do styropianu, lekki, odporny na warunki atmosferyczne, jest materiałem, który łatwo daje się malować farbami odpornymi na warunki atmosferyczne, stosunkowo łatwy w obróbce, co przekłada się na duże możliwości przy tworzeniu reklam przestrzennych. 

Możliwości wykorzystania tego materiału są dość duże. Możemy z niego wykonać litery 3d firmy, które można umieścić na ścianie recepcji, sali konferencyjnej itp. Ze względu na właściwości samego materiału, wykonane ze stryroduru litery 3d mogą być umieszczane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Daje to dodatkowe możliwości prezentacji firmy. 
 

Nasza Agencja Reklamowa może wykonać Litery przestrzenne z licem z pleksy, to idealne uatrakcyjnienie liter przestrzennych ze styroduru. Już sama różnica wynikająca z faktury materiałów daje bardzo atrakcyjny wygląd. Szklista powierzchnia wykonana z pleksy o żywym kolorze w połączeniu z matową strukturą styroduru daje bardzo ciekawy efekt. Litery 3d ze styroduru z licem z pleksy można stosować również na zewnątrz budynków. 

A może interesuje Cię reklama podświetlana? W ofercie mamy również:  

LITERY ŚWIETLNE  

Podświetlane litery to m. in. Świecące Litery 3D, których pełną ofertę znajdziesz tutaj. Nasze litery przestrzenne 3D możemy wykonać w różnych rozmiarach, kształtach, kolorach. W zależności od miejsca ekspozycji i ich roli. Staramy się, aby każdy detal i cała ekspozycja liter 3D ze sobą współgrała i tworzyła właściwy efekt. 

NEONY 

Pełną ofertę na nasze NEONY znajdziesz tutaj. Plusem takiego rodzaju reklamy jest to, że stymuluje wzrok odbiorcy, dzięki efektownej łunie świetlnej. Zawsze staramy się, aby neon dla Twojej marki został wyjątkowo wyróżniony i pozostał w pamięci na długo każdego potencjalnego klienta. Nasze realizacje neonów są przemyślane i analizowane przez specjalistów.  

KASETONY ŚWIETLNE 

Pełna oferta na KASETONY ŚWIETLNE znajduje się tutaj. Kasetony świetlne to najczęściej wybierana przez klientów forma reklamy nad niemal każdym punktem firmy czy sklepem. Z reguły wykonywane są w kształcie prostokąta, jednak jesteśmy w stanie wyprodukować kasetony w innych kształtach zarówno jednostronne jak i dwustronne.  

MENUBOARDY 

Nasz pełna oferta na MENUBOARDY znajduje się tutaj. Menuboardy znajdują zastosowanie w restauracjach a w szczególności w fast-foodach. Dają gwarancję, że oferta zwróci uwagę klienta. Ważna jest odpowiednia prezentacja produktu na menuboardzie, który dzięki podświetleniu zyskuje na wyeksponowaniu.   

PYLONY ŚWIETLNE 

Nasz pełna oferta na MENUBOARDY znajduje się tutaj. Pylony świetlne to idealne rozwiązanie w przestrzeni publicznej. Wyróżnia Twoją markę przez podświetlenie całego pylony lub wyfrezowanych elementów. Sprawdza się dobrze w zimowe, krótkie dni. 

OSTATNIE REALIZACJE