Markizy z logo

Markizy z logo i napisami 

Markizy z nadrukiem to świetna i zarazem funkcjonalna forma promocji i reklamy. Restauracje, kawiarnie, sklepy i hotele – w tych miejscach markiza z nadrukiem sprawdza sie najlepiej. Posiadamy w ofercie różne kolory, dlatego na pewno dopasujemy idealny do elewacji Twojego obiektu. Znakowanie markiz, również możemy wykonać w wielu kolarach. 

Na specjalne zamówienie wykonujemy markizy reklamowe według informacji przekazanych przez Klienta. Wykonujemy wizualizację markizy, aby ułatwić Ci podjęcie decyzji. Projekt zostaje naniesiony specjalną techniką druku termicznego co gwarantuje wysoką jakość i wytrzymałość naniesionej grafiki przez długie lata. Skontaktuj się z nami, przygotujemy wizualizację wraz z wyceną.  

W ofercie również: 
 

Flagi reklamowe 

Nasza Agencja Reklamowa realizuje flagi i maszty reklamowe z nadrukiem – idealna forma reklamy do wykorzystania w każdych warunkach. Wiele kształtów i rozmiarów flag. Flagi reklamowe na masztach są jednym z najprostszych, ale jednocześnie bardzo efektywnym sposobem reklamy, są częścią identyfikacji wizualnej firmy. Druk wielkoformatowy flag odbywa się jednostronnie z przedrukiem na drugą stronę tworząc tzw odbicie lustrzane.  
 

Rollupy – stojaki reklamowe 

Rollup’y to wyjątkowo elegancki i charakteryzujący się nowoczesnym designem system. Są niezwykle szybkie i łatwe w montażu. Zapewniają doskonałą wizualizację firmy lub produktu oraz skutecznie wspierają promocję. Rollup umożliwia łatwą i szybką wymianę grafiki, a także możliwość dopasowania jej wielkości do indywidualnych potrzeb. Po zakończonej prezentacji, grafika zamykana jest w poręcznej kasecie tak, aby nie uległa uszkodzeniu podczas transportu i przechowywania. Każdy stojak reklamowy pakowany jest w oddzielny pokrowiec. 

Rollup jest powszechnie stosowany podczas różnego rodzaju konferencji, targów, spotkań promocyjnych i wystaw. 

Ten nowoczesny system reklamowy charakteryzuje się konstrukcją w postaci aluminiowego stelaża z zamocowaną na nim grafiką, wydrukowaną na odpowiednim materiale. Lekka i bardzo prosta w montażu konstrukcja tego urządzenia pozwala na łatwy transport i wielokrotne wykorzystanie.  
 

 X-banery – stojaki reklamowe 

Stojaki aluminiowe przeznaczone do ekspozycji materiałów banerowych. Łatwa wymiana grafiki oraz lekka aluminiowa, składana konstrukcja umożliwiają swobodny trnasport stojaka. Wykorzystwane do krótkookreowych promocji, prezentacji na konferencjach i targach. 

OSTATNIE REALIZACJE