Menuboardy

MENUBOARDY 

Menuboardy – pełnią funkcje sprzedażowe w fast-foodach i restauracjach, ponieważ gwarantują, że menu i cała oferta zostanie zauważona przez klienta. To właśnie od sposobu prezentacji produktów na menubordach zależy sukces firmy. Są uznawane za nowoczesny sposób na komunikację z klientami w punktach gastronomicznych, pizzeriach, restauracjach, fast-foodach. 

Menuboardy są umieszczane na stałe nad kasami, aby klient dokonując wyboru dania i płatności miał całą ofertę oraz aktualne promocje bezpośrednio na linii wzroku. Treść menuboardu zmienia się poprzez wyjęcie wewnętrznej wkładki i włożenie nowego wydruku.

W ofercie również:  

LITERY ŚWIETLNE  

Podświetlane litery to m. in. Świecące Litery 3D, których pełną ofertę znajdziesz tutaj. Nasze litery przestrzenne 3D możemy wykonać w różnych rozmiarach, kształtach, kolorach. W zależności od miejsca ekspozycji i ich roli. Staramy się, aby każdy detal i cała ekspozycja liter 3D ze sobą współgrała i tworzyła właściwy efekt. 

NEONY 

Pełną ofertę na nasze NEONY znajdziesz tutaj. Plusem takiego rodzaju reklamy jest to, że stymuluje wzrok odbiorcy, dzięki efektownej łunie świetlnej. Zawsze staramy się, aby neon dla Twojej marki został wyjątkowo wyróżniony i pozostał w pamięci na długo każdego potencjalnego klienta. Nasze realizacje neonów są przemyślane i analizowane przez specjalistów.  

KASETONY ŚWIETLNE 

Pełna oferta na KASETONY ŚWIETLNE znajduje się tutaj. Kasetony świetlne to najczęściej wybierana przez klientów forma reklamy nad niemal każdym punktem firmy czy sklepem. Z reguły wykonywane są w kształcie prostokąta, jednak jesteśmy w stanie wyprodukować kasetony w innych kształtach zarówno jednostronne jak i dwustronne.  

PYLONY ŚWIETLNE 

Nasz pełna oferta na MENUBOARDY znajduje się tutaj. Pylony świetlne to idealne rozwiązanie w przestrzeni publicznej. Wyróżnia Twoją markę przez podświetlenie całego pylony lub wyfrezowanych elementów. Sprawdza się dobrze w zimowe, krótkie dni. 

OSTATNIE REALIZACJE