Oklejanie naczep samochodów ciężarowych

OKLEJANIE NACZEP SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Agencja Reklamowa Yoona to profesjonaliści w dziedzinie oklejania samochodów. Zarówno w zakresie realizacji dostosowanego projektu pod model auta klienta jak i fachowego doradztwa. Po akceptacji naszego projektu lub dostarczonego przez klienta, drukujemy i perfekcyjnie oklejamy Twój samochód.

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w oklejaniu samochodów. Znamy się na uzyskaniu efektu “wow”. Podczas projektowania skupiamy się nad właściwym i skutecznym przekazem Twojej reklamy tak aby trafiła do potencjalnego klienta.

Nasze realizacje

Oklejanie naczep Olsztyn Ostróda

Agencja Reklamowa Yoona okleja samochody osobowe, dostawcze, autobusy, ciężarowe oraz wszelkiego rodzaju kontenery. Drukarnia Wielkoformatowa Yoona wykorzystuje różnego rodzaju folie do oklejenia auta, od ekonomicznych cenowo po jakościowe uwzględniając przy analizie szereg czynników. 

RODZAJE OKLEJANYCH POJAZDÓW:

Oklejanie Autobusów Krok po Kroku: 

  • Fotografujemy i mierzymy autobus.  
  • Omawiamy koncepcję reklamy na autobusie 
  • Dobieramy odpowiednią treści reklamowej: teksty, hasła, adresy, telefony, www. Ponadto elementy graficzne i fotografie. 
  • Planujemy rozmieszczenie reklamy na autobusach.  
  • Dobieramy materiały i sposób wyklejenia autobusu. Ponadto decydujemy, czy wykonać laminowanie wydruków.  
  • Wizualizacja oklejenia autobusu. 
  • Po zatwierdzeniu ustalamy dogodny dzień na realizację oklejenia autobusu. Ponadto w tym czasie przygotowujemy grafikę do druku. Podsumowując drukujemy, laminujemy, wycinamy i przygotowujemy do naklejenia na autobusie. 
  • Aplikacja – oklejenie autobusu. Przede wszystkim w ustalonym dniu, klient dostarcza do pracowni umyte samochody, gdzie następuje oklejanie autobusu grafiką reklamową. Dlatego oklejanie autobusu trwa zwykle od jednego do dwóch dni. Na przykład w warunkach zimowych przedłużamy czas realizacji o oklejenia o 1 dzień, aby w odpowiedniej temperaturze kleje należycie związały z karoserią samochodu. 
  • Odbiór oklejonego samochodu. 

Oklejanie Samochodów najczęstsze pytania: 

1) CO JEST WAŻNE PRZY PROJEKTOWANIU REKLAMY NA SAMOCHÓD?
Ważne jest, żeby zaprojektować reklamę na samochód nie tylko efektowną wizerunkowo, ładną, ale przemyślaną pod kątem przekazania we właściwy sposób treści odbiorcy końcowemu. Dlatego my zajmiemy się tym najlepiej.

2) NA CZYM POLEGA OKLEJANIE SAMOCHODU, APLIKACJA FOLI, NAKLEJEK NA SAMOCHODACH?
Aplikacja oznacza naniesienie – naklejenie na pojazd specjalnie do tego przeznaczonych folii w formie wyciętych liter, motywów lub folii zadrukowanych grafiką. Przede wszystkim folie są naklejane na dokładnie umyte i odtłuszczone powierzchnie. Ponadto aplikacje mogą być różne: od prostych napisów po skomplikowane częściowe lub całościowe oklejenie pojazdów.

3) CZY MA ZNACZENIE KOLOR SAMOCHODU?
Przy oklejaniu samochodów ich kolor nie ma żadnego znaczenia. Dlatego folie używane przez nas do aplikacji są nieprzezroczyste i dokładnie zakrywają wcześniejszy kolor.

4) JAKA JEST TRWAŁOŚĆ FOLII?
Szacuje się na 5-7 lat. Jednak dużo zależy od eksploatacji.

5) JAK DŁUGO TRWA OKLEJANIE SAMOCHODU?
Trudno odpowiedzieć na to pytanie, na przykład zależy to od wielu czynników, m.in. od wielkości oklejanej powierzchni, pory roku, od kształtu samochodu – ilości zaokrągleń i wgłębień. Dlatego czas i termin oklejenia samochodu ustalamy indywidualnie.

6) CZY OKLEJANIE SAMOCHODU USZKADZA LAKIER?
Podsumowując jeżeli lakier na aucie jest ok. Dlatego zarówno przy wyklejaniu foli na samochodzie jak i przy jej demontażu nic niekorzystnego się nie wydarzy.

7) CZY PRZED OKLEJANIEM SAMOCHODU DEMONTOWANE SĄ NIEKTÓRE ELEMENTY SAMOCHODU?
Tak, w zależności od potrzeby. Dlatego jeśli trzeba demontujemy niektóre elementy auta, m. in. listwy, lampy, klamki, wycieraczki, spryskiwacze, anteny. Podsumowując staramy się ograniczać demontaż tych elementów do minimum.

Oklejanie naczep Olsztyn Ostróda

mobile reklamowe