Oklejanie samochodów dostawczych

OKLEJANIE SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH

Agencja Reklamowa Yoona to profesjonaliści w dziedzinie oklejania samochodów. Zarówno w zakresie realizacji dostosowanego projektu pod model auta klienta jak i fachowego doradztwa. Po akceptacji naszego projektu lub dostarczonego przez klienta, drukujemy i perfekcyjnie oklejamy Twój samochód.

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w oklejaniu samochodów. Znamy się na uzyskaniu efektu “wow”. Podczas projektowania skupiamy się nad właściwym i skutecznym przekazem Twojej reklamy tak aby trafiła do potencjalnego klienta.

Nasze realizacje

oklejanie samochodów dostawczych olsztyn ostróda

oklejanie samochodów dostawczych olsztyn ostróda

Agencja Reklamowa Yoona okleja przede wszystkim samochody osobowe, dostawcze, autobusy, ciężarowe oraz wszelkiego rodzaju kontenery. Ponadto drukarnia wielkoformatowa Yoona wykorzystuje różnego rodzaju folie do oklejenia auta, od ekonomicznych cenowo po jakościowe uwzględniając przy analizie szereg czynników. 

RODZAJE OKLEJANYCH POJAZDÓW:

CENNIK OKLEJANIA SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH:

folia ploterowa
Na przykład Cena oklejenia samochodu (2 boki, tył)

ok. 400zł netto


folia ploterowa, folia monomeryczna
Na przykład Cena oklejenia samochodu (2 boki, tył)

ok. 750zł netto


folia ploterowa, folia wylewana z laminatem
Na przykład Cena oklejenia samochodu (1/2 auta, 2 boki, tył)

ok. 1450zł netto


folia ploterowa, folia OWV, folia wylewana z laminatem
Na przykład Cena oklejenia samochodu (3/4 auta, 2 boki, tył)

ok. 2000zł netto


folia ploterowa, folia OWV, folia wylewana z laminatem
Na przykład Cena oklejenia samochodu (3/4 auta, 2 boki, tył)

ok. 3000zł netto

Oklejanie Przyczep Gastronomicznych Krok po Kroku: 

  • Fotografujemy i mierzymy przyczepę gastronomiczną.  
  • Omawiamy koncepcję reklamy na przyczepie gastronomicznej 
  • Dobieramy odpowiednią treści reklamowej: teksty, hasła, adresy, telefony, www. Ponadto elementy graficzne i fotografie. 
  • Planujemy rozmieszczenie reklamy na przyczepach gastronomicznych.  
  • Dobieramy materiały i sposób wyklejenia przyczepy gastronomicznej. Ponadto decydujemy, czy wykonać laminowanie wydruków.  
  • Wizualizacja oklejenia przyczepy gastronomicznej. 
  • Po zatwierdzeniu ustalamy dogodny dzień na realizację oklejenia przyczepy gastronomicznej. Podsumowując w tym czasie przygotowujemy grafikę do druku. Następnie drukujemy, laminujemy, wycinamy i przygotowujemy do naklejenia na przyczepie gastronomicznej. 
  • Aplikacja – oklejenie przyczepy gastronomicznej. Następnie w ustalonym dniu, klient dostarcza do pracowni umyte przyczepy gastronomiczne, gdzie następuje oklejanie przyczep grafiką reklamową. Podsumowując oklejanie auta trwa zwykle od jednego do dwóch dni. Na przykład w warunkach zimowych przedłużamy czas realizacji o oklejenia o 1 dzień, aby w odpowiedniej temperaturze kleje należycie związały z karoserią samochodu. 
  • Odbiór oklejonej przyczepy gastronomicznej. 

Oklejanie Samochodów najczęstsze pytania: 

1) CO JEST WAŻNE PRZY PROJEKTOWANIU REKLAMY NA SAMOCHÓD?


Ważne jest, żeby zaprojektować reklamę na samochód nie tylko efektowną wizerunkowo, ładną, ale przemyślaną pod kątem przekazania we właściwy sposób treści odbiorcy końcowemu. Dlatego my zajmiemy się tym najlepiej.

2) NA CZYM POLEGA OKLEJANIE SAMOCHODU, APLIKACJA FOLI, NAKLEJEK NA SAMOCHODACH?


Aplikacja oznacza naniesienie – naklejenie na pojazd specjalnie do tego przeznaczonych folii w formie wyciętych liter, motywów lub folii zadrukowanych grafiką. Przede wszystkim folie są naklejane na dokładnie umyte i odtłuszczone powierzchnie. Jednak aplikacje mogą być różne: od prostych napisów po skomplikowane częściowe lub całościowe oklejenie pojazdów.

3) CZY MA ZNACZENIE KOLOR SAMOCHODU?


Przy oklejaniu samochodów ich kolor nie ma żadnego znaczenia. Dlatego folie używane przez nas do aplikacji są nieprzezroczyste i dokładnie zakrywają wcześniejszy kolor.

4) JAKA JEST TRWAŁOŚĆ FOLII?


Szacuje się na 5-7 lat. Jednak dużo zależy od eksploatacji.

5) JAK DŁUGO TRWA OKLEJANIE SAMOCHODU?


Trudno odpowiedzieć na to pytanie, na przykład zależy to od wielu czynników, m.in. od wielkości oklejanej powierzchni, pory roku, od kształtu samochodu – ilości zaokrągleń i wgłębień. Dlatego czas i termin oklejenia samochodu ustalamy indywidualnie.

6) CZY OKLEJANIE SAMOCHODU USZKADZA LAKIER?


Podsumowując jeżeli lakier na aucie jest ok. Dlatego zarówno przy wyklejaniu foli na samochodzie jak i przy jej demontażu nic niekorzystnego się nie wydarzy.

7) CZY PRZED OKLEJANIEM SAMOCHODU DEMONTOWANE SĄ NIEKTÓRE ELEMENTY SAMOCHODU?


Tak, w zależności od potrzeby. Dlatego jeśli trzeba demontujemy niektóre elementy auta, m. in. listwy, lampy, klamki, wycieraczki, spryskiwacze, anteny. Podsumowując staramy się ograniczać demontaż tych elementów do minimum.

mobile reklamowe