Reklama na Rusztowaniu – PAŁAC WARLITY – Olsztynek

Reklama na rusztowaniu Olsztynek 

Dla Pałacu Warlity wykonaliśmy projekt megaboardu oraz montaż na ogromnej konstrukcji reklamowej. Wymiar takiego banera na rusztowaniu mierzy prawie 15 metrów szerokości i prawie 6 metrów wysokości! Jadąc starą siódemką za wiaduktem przed Olsztynkiem możemy zobaczyć tego reklamowego kolosa. Jest to naprawdę skuteczny rodzaj reklamy, który możesz u nas zamówić. Zapraszamy do kontaktu. 

Obejrzyj efekt naszej pracy: 

Ponadto w naszej ofercie: 

Reklama na Rusztowaniu 2 stronna 15 m x 6 m daje 180 m2 powierzchni reklamowej.Reklamy na rusztowaniach najczęściej stawiamy przed wjazdami do miast lub wjazdami do firm. Atutem Reklamy na Rusztowaniu jest ich mobilność, w ciągu 1 dnia można zmienić jej lokalizację. Reklama na Rusztowaniu to konstrukcja stalowa ażurowa, stabilizowana linami stalowymi oraz kotwami, lico to druk wielkoformatowy na banerze, który napinany jest specjalnym systemie napinającym. Sprzedajemy Reklamy na Rusztowaniu jak i również dzierżawimy, dzierżawa obejmuje minimum 12 miesięczny okres. 

Drukarnia wielkoformatowa 

Realizujemy druk wielkoformatowy, solventowy, wysokiej jakości, o dużej wytrzymałości na warunki zewnętrzne. Materiały do druku wielkoformatowego to: vinyle-poliestry (baner reklamowy, siatka mesh reklamowa), folie samoprzylepne reklamowe (folie samochodowe, półprzezroczyste owv – oklejanie szyb), plakaty, bilboardy, płótna canvas, tablice reklamowe PCV, pianki i plexi. Drukarnia Wielkoformatowa Yoona korzysta z wysokiej jakości materiałów wiodących producentów. Nadrukowane banery posiadają wysoką jakość oraz bardzo dobre nasycenie kolorów. 

Druk Wielkoformatowy, Frontlit, baner reklamowy, jednostronny, standard 

Baner, tkanina winylowa o nośniku poliestrowym z powłoką PCV, baner to materiał przystosowany do druku wielkoformatowego jednostronnego. Banery reklamowe są trudne do rozdarcia, wodoodporne, odporne na UV i zmiany temperatur. Druk wielkoformatowy frontlit jest to lekki i bardzo wygodny do transportu, baner. Istnieje możliwość łączenia druku wielkoformatowego poprzez zgrzewanie, zyskujemy wtedy bardzo duży baner. Zgrzewany baner nie jest widoczny już z odległości kilku metrów. 

Blockout – baner reklamowy, druk wielkoformatowy, dwustronny 

Baner reklamowy blockout, tkanina vinylowa przeznaczona do druku wielkoformatowego dwustronnego. Baner reklamowy tego rodzaju posiada specjalną przekładkę niepozwalającą na przenikanie światła. Banery są odporne na wszelkie warunki atmosferyczne oraz na uszkodzenia mechaniczne. Baner posiada separator, który powoduje, że nawet w słoneczne dni baner nie prześwituje i jest idealnie czytelny. 

Druk Wielkoformatowy, Backlit – baner, reklamowy podświetlany 

Baner, backlit to tkanina vinylowa, która bardzo dobrze przepuszcza i rozprasza światło, baner ten stosowany jest do reklam wielkoformatowych podświetlanych. Druk wielkoformatowy, baner backlit prezentuje się doskonale również w dzień. 

reklama na rusztowaniu

Druk Wielkoformatowy Siatka Mesh 

Siatka Mesh materiał PVC o strukturze perforowanej. Lekki i bardzo wytrzymały. Siatka mesh umożliwia swobodny przepływ powietrza, dźwięku i światła. Siatka mesh jest wodoodporna, odporna na UV i zmiany temperatur. Druk wielkoformatowy w postaci siatki mesh jest wygodny do transportu. Siatka Mesh zapewnia dobrą widoczność, dlatego najczęściej używana jest jako nośnik reklamy wielkoformatowej umieszczanej na budynkach. Dodatkowym atutem jest mała podatność na podmuchy wiatru, co redukuje efekt żagla i pozwala na wykorzystanie większych powierzchni reklamowych. 

YOONA CReATIVE GROUP reklama na rusztowaniu

sprawdź pełną ofertę

Reklama na rusztowaniu Olsztynek