Tabliczki informacyjne

Tabliczki informacyjne | Tablice informacyjne | Tabliczki na drzwi | Kompletne systemy prowadzenia po obiekcie| Koncepcja, Projekt, Produkcja, Montaż 
 

Realizujemy kompletne systemy prowadzenia po obiekcie od koncepcji przez dobór materiałów do montażu. Tabliczki przeznaczone do znakowania pomieszczeń biurowych, szkolnych, szpitalnych itp. Tabliczki montowane przy pomocy wkrętów lub taśmy klejącej – bezpośrednio na drzwiach lub na ścianie obok drzwi oznaczanego gabinetu. 

Najczęściej nasi klienci decydują się na tabliczki które składają się z podkładu z pleksy np przezroczystej czy czarnej, a na pleksę zamocowany jest tzw laminat grawerski w którym wygrawerowane są napisy. Ten model tabliczek jest zarówno wizerunkowo ciekawy, jak i jakościowo. 

Tabliczkę mocuje się do ściany lub na powierzchni drzwi za pomocą pasków dwustronnej taśmy klejącej (skompletowane z każdą tabliczką). Polecana do jako moduł zbiorczych tablic informacyjnych. 
 

Tabliczki montowane na budynkach 

Tabliczki wewnątrz obiektów, tak zwane systemy prowadzenia 

Tabliczki na drzwi, oznakowanie pomieszczeń 

Tablice informacyjne, tablice zbiorcze, montowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz obiektów. 

Tabliczki o takim rozwiązaniu technicznym najczęściej montujemy na dystansach, lub jeżeli warunki techniczne na to nie pozwalają, bezpośrednio do powierzchni ściany, na taśmę 2 stronną lub dedykowane kleje montażowe. 

Nie są to jedyne rozwiązania techniczne tabliczek jakie produkujemy, jest szereg innych rozwiązań, które wdrażamy do naszego portfolio. 

OSTATNIE REALIZACJE