OFERTA

OKLEJANIE AUTOBUSÓW

OKLEJANIE AUTOBUSÓW

Witaj na podstronie „Oklejanie Autobusów” w YOONA CReATIVE GROUP

Chcesz wyróżnić swoją markę na ulicach miasta? Szukasz innowacyjnych sposobów dotarcia do swojej docelowej grupy odbiorców? Doskonale trafiłeś! Nasza agencja reklamowa specjalizuje się w kreowaniu niesamowitych kampanii reklamowych, a oklejanie autobusów to jeden z naszych najpopularniejszych i skutecznych rozwiązań!

Dlaczego warto zainwestować w oklejanie autobusów?

Ogromny zasięg: Autobusy są wszechobecne w miejskich krajobrazach, a dzięki naszym kreatywnym projektom Twoja marka będzie towarzyszyła potencjalnym klientom w różnych rejonach miasta, osiągając tysiące oczu każdego dnia.

Mobilna reklama: Nasze oklejone autobusy to przenośne billboardy, które dotrą do Twojej docelowej grupy odbiorców, gdziekolwiek się znajdują. To efektywny sposób na budowanie świadomości marki i pozyskiwanie nowych klientów.

Kreatywność bez granic: Nasz zespół doświadczonych copywriterów, projektantów i specjalistów od marketingu z pasją podchodzi do każdego projektu. Razem stworzymy unikalną kampanię, która doskonale odda charakter Twojej marki i wyróżni ją na tle konkurencji.

Trwałość i ochrona: Nasze wysokiej jakości folie samoprzylepne nie tylko zapewniają atrakcyjny wygląd, ale także chronią powierzchnię autobusu przed drobnymi uszkodzeniami, zarysowaniami czy blaknięciem kolorów.

Skuteczność kosztów: Reklama w tradycyjnych mediach może być kosztowna, ale oklejanie autobusów oferuje znacznie lepszy zwrot z inwestycji. Możesz osiągnąć dużo większy zasięg i efektywność w porównaniu do innych metod reklamowych.

 

Niezwłocznie skontaktuj się z nami, aby skorzystać z naszych usług oklejania samochodów i podnieś swoją reklamę na nowy poziom. Nasz zespół specjalistów chętnie doradzi Ci w wyborze odpowiednich rozwiązań, dopasowanych do Twoich potrzeb i budżetu. Z YOONA CREATIVE GROUP zwiększysz widoczność swojej marki i zdobędziesz przewagę konkurencyjną na drodze!

OKLEJANIE AUTOBUSÓW KROK PO KROKU:

 

 • Fotografujemy i mierzymy autobus. Podsumowując zbieramy podstawowe informacje i materiały.
 • Po zebraniu materiałów. Przede wszystkim omawiamy koncepcję reklamy na autobusie
 • Przede wszystkim dobieramy odpowiednią treści reklamowej: teksty, hasła, adresy, telefony, www, elementy graficzne i fotografie.
 • Dodatkowo planujemy rozmieszczenie reklamy na autobusie.
 • Potem dobieramy materiały i sposób wyklejenia autobusu. Dodatkowo decydujemy, czy wykonać laminowanie wydruków.
 • Dodatkowo wizualizacja oklejenia autobusu.
 • Potem po zatwierdzeniu ustalamy dogodny dzień na realizację oklejenia autobusu. Dodatkowo w tym czasie przygotowujemy grafikę do druku. Następnie drukujemy, laminujemy, wycinamy i przygotowujemy do naklejenia na autobusie.
 • Aplikacja – oklejenie autobusu. Przede wszystkim w ustalonym dniu, klient dostarcza do pracowni umyte autobusy, gdzie następuje oklejanie autobusów grafiką reklamową. Potem oklejanie autobusu trwa zwykle od jednego do dwóch dni. Dlatego w warunkach zimowych przedłużamy czas realizacji o oklejenia o 1 dzień, aby w odpowiedniej temperaturze kleje należycie związały z karoserią autobusu.
 • Odbiór oklejonego samochodu.

REKLAMA NA AUTOBUSIE –  NAJCZĘSTSZE PYTANIA:

 

 1. CO JEST WAŻNE PRZY PROJEKTOWANIU REKLAMY NA AUTOBUS?
  Ważne jest, żeby zaprojektować reklamę na autobus nie tylko efektowną wizerunkowo, ładną, ale przemyślaną pod kątem przekazania we właściwy sposób treści odbiorcy końcowemu. Dlatego my zajmiemy się tym najlepiej.
 2. NA CZYM POLEGA OKLEJANIE AUTOBUSU, APLIKACJA FOLII, NAKLEJEK NA AUTOBUSACH?
  Aplikacja oznacza naniesienie – naklejenie na pojazd specjalnie do tego przeznaczonych folii w formie wyciętych liter, motywów lub folii zadrukowanych grafiką. Przede wszystkim folie są naklejane na dokładnie umyte i odtłuszczone powierzchnie. Jednak aplikacje mogą być różne: od prostych napisów po skomplikowane częściowe lub całościowe oklejenie pojazdów.
 3. CZY MA ZNACZENIE KOLOR AUTOBUSU?
  Przy oklejaniu samochodów ich kolor nie ma żadnego znaczenia. Dlatego folie używane przez nas do aplikacji są nieprzezroczyste i dokładnie zakrywają wcześniejszy kolor.
 4. JAKA JEST TRWAŁOŚĆ FOLII?
  Szacuje się na 5-7 lat. Jednak dużo zależy od eksploatacji.
 5. JAK DŁUGO TRWA OKLEJANIE AUTOBUSU?
  Trudno odpowiedzieć na to pytanie, na przykład zależy to od wielu czynników, m.in. od wielkości oklejanej powierzchni, pory roku, od kształtu autobusu – ilości zaokrągleń i wgłębień. Dlatego czas i termin oklejenia samochodu ustalamy indywidualnie.
 6. CZY OKLEJANIE AUTOBUSU USZKADZA LAKIER?
  Podsumowując jeżeli lakier na aucie jest ok. Dlatego zarówno przy wyklejaniu folii na autobusie jak i przy jej demontażu nic niekorzystnego się nie wydarzy.
 7. CZY PRZED OKLEJANIEM SAMOCHODU DEMONTOWANE SĄ NIEKTÓRE ELEMENTY AUTOBUSU?
  Tak, w zależności od potrzeby. Dlatego jeśli trzeba demontujemy niektóre elementy auta, m. in. listwy, lampy, klamki, wycieraczki, spryskiwacze, anteny. Podsumowując staramy się ograniczać demontaż tych elementów do minimum.

  MASZ PYTANIE?

  kontakt

  Nasz zespół jest gotowy odpowiedzieć na Twoje zapytania od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych usług, strategii marketingowych, projektów kreatywnych lub chcesz umówić się na spotkanie, nie wahaj się skontaktować z nami. Nasza agencja reklamowa jest zawsze gotowa pomóc Ci w osiągnięciu Twoich celów biznesowych.