Siatka mesh

Siatki Mesh

Siatka Mesh stosowana przez Drukarnię wielkoformatową Yoona jest wysokiej jakości wykonania oraz standardzie druku wielkoformatowego, zgrzane krawędzie, siatka mesh ma oczkowanie co 50 cm. Jako Agencja Reklamowa oraz Drukarnia Wielkoformatowa realizujemy montaże siatek mesh przy pomocy alpinistów. Jesteśmy producentem konstrukcji stalowych pod siatki mesh.

Siatka Mesh materiał PVC o strukturze perforowanej. Lekki i bardzo wytrzymały. Siatka mesh umożliwia swobodny przepływ powietrza, dźwięku i światła. Siatka mesh jest wodoodporna, odporna na UV i zmiany temperatur. Druk wielkoformatowy w postaci siatki mesh jest wygodny do transportu. Siatka Mesh zapewnia dobrą widoczność, dlatego najczęściej używana jest jako nośnik reklamy wielkoformatowej umieszczanej na budynkach. Dodatkowym atutem jest mała podatność na podmuchy wiatru, co redukuje efekt żagla i pozwala na wykorzystanie większych powierzchni reklamowych.

Nasze realizacje

Drukarnia wielkoformatowa 

Realizujemy druk wielkoformatowy, solventowy, wysokiej jakości, o dużej wytrzymałości na warunki zewnętrzne. Materiały do druku wielkoformatowego to: vinyle-poliestry (baner reklamowy, siatka mesh reklamowa), folie samoprzylepne reklamowe (folie samochodowe, półprzezroczyste owv – oklejanie szyb), plakaty, bilboardy, płótna canvas, tablice reklamowe PCV, pianki i plexi. Drukarnia Wielkoformatowa Yoona korzysta z wysokiej jakości materiałów wiodących producentów. Nadrukowane banery posiadają wysoką jakość oraz bardzo dobre nasycenie kolorów. 

Druk Wielkoformatowy, Frontlit, baner reklamowy, jednostronny, standard 

Baner, tkanina winylowa o nośniku poliestrowym z powłoką PCV, baner to materiał przystosowany do druku wielkoformatowego jednostronnego. Banery reklamowe są trudne do rozdarcia, wodoodporne, odporne na UV i zmiany temperatur. Druk wielkoformatowy frontlit jest to lekki i bardzo wygodny do transportu, baner. Istnieje możliwość łączenia druku wielkoformatowego poprzez zgrzewanie, zyskujemy wtedy bardzo duży baner . Zgrzewany baner nie jest widoczny już z odległości kilku metrów. 

Blockout – baner reklamowy , druk  wielkoformatowy, dwustronny 

Baner reklamowy blockout, tkanina vinylowa przeznaczona do druku wielkoformatowego dwustronnego. Baner reklamowy tego rodzaju posiada specjalną przekładkę niepozwalającą na przenikanie światła. Banery są odporne na wszelkie warunki atmosferyczne oraz na uszkodzenia mechaniczne. Baner posiada separator który powoduje, że nawet w słoneczne dni baner nie prześwituje i jest idealnie czytelny. 

Druk Wielkoformatowy, Backlit – baner, reklamowy podświetlany 

Baner, backlit to tkanina vinylowa, która bardzo dobrze przepuszcza i rozprasza światło, baner ten stosowany jest do reklam wielkoformatowych podświetlanych. Druk wielkoformatowy, baner backlit prezentuje się doskonale również w dzień. 

Druk Wielkoformatowy na Foliach reklamowych drukowanych 

Druk wielkoformatowy na foli przeznaczony jest do reklamy na pojazdach, oklejanie szyb sklepowych, tablice reklamowe. Charakteryzuje się wysoką jakością druku oraz dużą odpornością na warunki zewnętrzne, doskonały do reklamy zewnętrznej. 

 Najczęściej stosuje się folie takie jak: 

Elastyczne zdolności folii samochodowej pozwalają idealnie rozprowadzać ją na całej powierzchni auta. 

Folie wycinane 

Folia przeznaczona do wycinania prostych form reklamy tj. literylogaznaki graficzne

Wycięta grafika może zostać zastosowana do: 

Rodzaje Foli wycinanych: 

Posiadamy bogaty wybór folii zarówno pod względem kolorystyki jak i rodzaju. 

Druk Wielkoformatowy Siatka Mesh 

Siatka Mesh materiał PVC o strukturze perforowanej. Lekki i bardzo wytrzymały. Siatka mesh umożliwia swobodny przepływ powietrza, dźwięku i światła. Siatka mesh jest wodoodporna, odporna na UV i zmiany temperatur. Druk wielkoformatowy w postaci siatki mesh jest wygodny do transportu. Siatka Mesh zapewnia dobrą widoczność, dlatego najczęściej używana jest jako nośnik reklamy wielkoformatowej umieszczanej na budynkach. Dodatkowym atutem jest mała podatność na podmuchy wiatru, co redukuje efekt żagla i pozwala na wykorzystanie większych powierzchni reklamowych. 

Druk Wielkoformatowy, folie One Way Vision 

Folia perforowana przeznaczona do oklejania szyb samochodów lub oklejania szyb, witryn sklepowych. Poprzez równomierne rozmieszczenie tysięcy małych otworków uzyskuje się efekt półprzepuszczalności. Osoby przebywające wewnątrz dzięki półprzepuszczalności nie będą miały ograniczonej widoczności, a sama folia jest prawie niewidoczna i tylko w niewielkim stopniu zmniejsza ilość światła wpadającą do pomieszczenia lub pojazdu. Druk wielkoformatowy, folia OWV nie jest widoczna z zewnątrz już z odległość ok 3 m. 

Plakaty 

Plakaty reklamowe są jedną z najpopularniejszych form druku wielkoformatowego, zapewniają szybkie, efektywne i tanie dotarcie do potencjalnego klienta. Drukujemy każdą ilość plakatów o różnych gramaturach i w dowolnych formatach. W krótkim czasie wykonamy dla Państwa atrakcyjny i profesjonalny projekt graficzny. Plakaty wielkoformatowe pełnią funkcje przede wszystkim reklamową, ale również są ważnym elementem dekoracyjnym na ścianach wnętrz. 

Druk Wielkoformatowy na foli magnetycznej 

Folia magnetyczna to doskonały nośnik na czasowe reklamy zewnętrzne i na pojazdy, z uwagi na łatwość szybkiego montażu i demontażu mogą być wykorzystywane wielokrotnie w dowolnym miejscu i czasie. Posiada właściwości magnesu stałego charakteryzując się jednocześnie dużą elastycznością. Folie magnetyczne posiągają dużą siłę przyciągania. 

Billboardy 

Druk wielkoformatowy billboard, stosuje się papiery typu Blueback z charakterystyczną niebieską tylną warstwą, blokującą prześwitywanie grafiki od spodu. Papier odporny jest na wilgoć. 

Wielkoformatowe Tablice Reklamowe 

Agencja Reklamowa Yoona, do produkcji tablic reklamowych stosuje materiały takie jak: