OFERTA

SZYLDY

SZYLDY

Produkujemy kilka rodzajów szyldów np. z materiału typu dibond, tubond, są to szyldy charakteryzujące się wysoką trwałością oraz dużym poziomem estetycznym, świeci tylko wyfrezowana grafika, która może być dodatkowo wykończona wystającą pleksą, co nadaje produktowi bardzo wysoki poziom estetyczny. Przy wszystkich rodzajach szyldów reklamowych świetlnych stosujemy energooszczędne oświetlenie LED oraz na życzenie klienta stosujemy czujniki zmierzchu.

 

Bardzo często na rynku reklamy zewnętrznej widzimy szyldy reklamowe podświetlane zbudowane z profili aluminiowych, które tworzą tzw. kasetę, czyli obrys kasetonu, który malujemy na wybrany przez klienta kolor RAL. Przód szyldu najczęściej jest z pleksy grubej około 4 mm.

 

Na pleksę najczęściej aplikujemy grafikę, która może być wycinana ploterem tnącym z folii lub wydrukowana na foli samoprzylepnej i zaaplikowana na pleksi. Do produkowanych przez nas szyldów stosujemy dedykowane folie do podświetleń. 

Ograniczeniem tego rodzaju kasetonów jest to, że nie zaleca się produkowania ich w dużych rozmiarach, ze względu na ograniczenia rozmiarowe pleksy.

 

Dlatego wielkogabarytowe szyldy reklamowe produkujemy najczęściej również z profili aluminiowych po obrysie lica, ale miejsce pleksy zajmuje vinyl, który jest naciągany przy pomocy odpowiedniego systemu napinającego. Atutem tego rodzaju kasetonów jest możliwość szybkiej i budżetowej zmiany lica kasetonu. Doskonały materiał do tego rodzaju zastosowań. 

MASZ PYTANIE?

kontakt

Nasz zespół jest gotowy odpowiedzieć na Twoje zapytania od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych usług, strategii marketingowych, projektów kreatywnych lub chcesz umówić się na spotkanie, nie wahaj się skontaktować z nami. Nasza agencja reklamowa jest zawsze gotowa pomóc Ci w osiągnięciu Twoich celów biznesowych.