OFERTA

KASETONY ŚWIETLNE / FREZOWANE

Agencja Reklamowa YOONA CReATIVE GROUP to firma tworząca wyjątkowe reklamy w Olsztynie, Ostródzie oraz w całej Polsce.

KASETONY ŚWIETLNE

Jako Agencja Reklamowa Yoona Olsztyn, Ostróda produkujemy kasetony reklamowe. Jest to skuteczne narzędzie promocji, które przyciąga uwagę klientów oraz umożliwia wyeksponowanie znaku, logo lub odpowiedniej grafiki. Wyróżniamy różne techniki produkcji kasetonów, które pozwalają na stworzenie wizualnie atrakcyjnych i profesjonalnie wykonanych reklam świetlnych dla klientów Olsztyna.

Kasetony reklamowe

są to konstrukcje zamknięte, w których znajduje się oświetlone tło. W środku kasetonu umieszcza się wydrukowany obraz, litery lub logotyp, które wzbudzają zainteresowanie przechodniów. Obudowę kasetonu można wykonać z różnych materiałów, takich jak aluminium, tworzywo sztuczne lub metal.

Kasetony świetlne

technika produkcji kasetonów świetlnych opiera się na zastosowaniu podświetlenia od wewnątrz, które nadaje im efektownego wyglądu w nocy. Wytwarzane są z mocnej aluminiowej ramy, i nie tylko oraz wysokiej jakości modułów LED. Ta forma reklamy świetlnej jest szczególnie atrakcyjna dla odbiorców z Olsztyna, Ostródy i widoczna nawet z daleka.

Reklama świetlna

technika produkcji reklamy świetlnej polega na zamontowaniu oświetlonego napisu lub grafiki na elewacji budynku lub innej widocznej powierzchni. Reklamy świetlne są bardzo efektywne i często wykorzystywane w celach promocyjnych w Olsztynie. Mogą posiadać dynamiczne elementy oświetlenia, które przyciągają uwagę przechodniów.

Różne techniki produkcji

KASETONÓW REKLAMOWYCH OBEJMUJĄ:

Frezowanie

metoda ta polega na wycinaniu i modelowaniu tworzywa sztucznego lub materiału kompozytowego typu dibond. Powoduje to uzyskanie precyzyjnego wyglądu oraz ciekawych efektów wizualnych reklamy. Frezowanie pozwala na stworzenie skomplikowanych kształtów i detali.

Podświetlenie LED

moduły LED wskazujące litery, logo lub obraz są często używane w produkcji kasetonów reklamowych. Są one energooszczędne oraz charakteryzują się długą żywotnością. Podświetlenie LED umożliwia równomierne oświetlenie kasetonu, co zwiększa atrakcyjność wizualną reklamy.

Wyklejanie folią

kasetony reklamowe mogą być pokryte folią samoprzylepną, która może mieć kod kolorów zgodny z identyfikacją wizualną firmy. Ta technika reklamy pozwala na łatwą personalizację i zmianę wyglądu kasetonu.

Malowanie

ta tradycyjna technika produkcji polega na pomalowaniu korpusu kasetonu farbami, które są odporne na warunki atmosferyczne. Jest to jedna z najstarszych metod, która nadal jest wykorzystywana ze względu na swoją trwałość i możliwość uzyskania różnych efektów kolorystycznych.

W produkcji kasetonów reklamowych stosuje się wiele innych technik, które pozwalają na kreatywne i innowacyjne podejście do tworzenia wyjątkowych form reklamowych. Dzięki nim można stworzyć profesjonalne i unikalne kasetony reklamowe, które wyróżniają się na tle konkurencji w Olsztynie czy Ostródzie oraz przyciągają uwagę potencjalnych klientów.

MASZ PYTANIE?

kontakt

 Nasz zespół jest gotowy odpowiedzieć na Twoje zapytania od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych usług, takich jak np. kasetony reklamowe, szyldy, litery 3d czy reklamy świetlne lub chcesz umówić się na spotkanie w Olsztynie czy w Ostródzie, nie wahaj się skontaktować z nami. Nasza agencja reklamowa jest zawsze gotowa pomóc Ci w osiągnięciu Twoich celów biznesowych.