Reklama na rusztowaniu

Reklama na Rusztowaniu / Megaboard

Jesteśmy wiodącym producentem stalowych, wielkoformatowych konstrukcji reklamowych. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że oferujemy Klientom produkty najwyższej jakości, czego potwierdzeniem jest brak zgłoszeń reklamacyjnych. Realizujemy reklamy na rusztowaniu w formie: Jednostronna / Dwustronna. Stawiamy Reklamy na Rusztowaniu na terenie klienta, opcjonalnie poszukujemy atrakcyjną lokalizację.

Wymiary reklamy na Rusztowaniu realizujemy według oczekiwań klienta, najczęściej realizowanym formatem jest reklama na rusztowaniu 15 m x 6 m oraz 9 m x 6 m

Nasze realizacje

Reklama na Rusztowaniu 2 stronna 15 m x 6 m daje 180 m2 powierzchni reklamowej.Reklamy na rusztowaniach najczęściej stawiamy przed wjazdami do miast lub wjazdami do firm. Atutem Reklamy na Rusztowaniu jest ich mobilność, w ciągu 1 dnia można zmienić jej lokalizację. Reklama na Rusztowaniu to konstrukcja stalowa ażurowa, stabilizowana linami stalowymi oraz kotwami, lico to druk wielkoformatowy na banerze, który napinany jest specjalnym systemie napinającym. Sprzedajemy Reklamy na Rusztowaniu jak i również dzierżawimy, dzierżawa obejmuje minimum 12 miesięczny okres. 

Drukarnia wielkoformatowa 

Realizujemy druk wielkoformatowy, solventowy, wysokiej jakości, o dużej wytrzymałości na warunki zewnętrzne. Materiały do druku wielkoformatowego to: vinyle-poliestry (baner reklamowy, siatka mesh reklamowa), folie samoprzylepne reklamowe (folie samochodowe, półprzezroczyste owv – oklejanie szyb), plakaty, bilboardy, płótna canvas, tablice reklamowe PCV, pianki i plexi. Drukarnia Wielkoformatowa Yoona korzysta z wysokiej jakości materiałów wiodących producentów. Nadrukowane banery posiadają wysoką jakość oraz bardzo dobre nasycenie kolorów. 

Druk Wielkoformatowy, Frontlit, baner reklamowy, jednostronny, standard 

Baner, tkanina winylowa o nośniku poliestrowym z powłoką PCV, baner to materiał przystosowany do druku wielkoformatowego jednostronnego. Banery reklamowe są trudne do rozdarcia, wodoodporne, odporne na UV i zmiany temperatur. Druk wielkoformatowy frontlit jest to lekki i bardzo wygodny do transportu, baner. Istnieje możliwość łączenia druku wielkoformatowego poprzez zgrzewanie, zyskujemy wtedy bardzo duży baner. Zgrzewany baner nie jest widoczny już z odległości kilku metrów. 

Blockout – baner reklamowy, druk wielkoformatowy, dwustronny 

Baner reklamowy blockout, tkanina vinylowa przeznaczona do druku wielkoformatowego dwustronnego. Ponadto baner reklamowy tego rodzaju posiada specjalną przekładkę niepozwalającą na przenikanie światła. Przede wszystkim banery są odporne na wszelkie warunki atmosferyczne oraz na uszkodzenia mechaniczne. Podsumowując baner posiada separator, który powoduje, że nawet w słoneczne dni baner nie prześwituje i jest idealnie czytelny. 

Druk Wielkoformatowy, Backlit – baner, reklamowy podświetlany 

Baner, backlit to tkanina vinylowa, która bardzo dobrze przepuszcza i rozprasza światło, baner ten stosowany jest do reklam wielkoformatowych podświetlanych. Ponadto druk wielkoformatowy, baner backlit prezentuje się doskonale również w dzień. 

reklama na rusztowaniu

Druk Wielkoformatowy Siatka Mesh 

Siatka Mesh materiał PVC o strukturze perforowanej. Lekki i bardzo wytrzymały. Przede wszystkim siatka mesh umożliwia swobodny przepływ powietrza, dźwięku i światła. Ponadto siatka mesh jest wodoodporna, odporna na UV i zmiany temperatur. Innymi słowy druk wielkoformatowy w postaci siatki mesh jest wygodny do transportu. Siatka Mesh zapewnia dobrą widoczność, dlatego najczęściej używana jest jako nośnik reklamy wielkoformatowej umieszczanej na budynkach. Dodatkowym atutem jest mała podatność na podmuchy wiatru, co redukuje efekt żagla i pozwala na wykorzystanie większych powierzchni reklamowych. 

YOONA CReATIVE GROUP reklama na rusztowaniu

sprawdź pełną ofertę

OSTATNIE REALIZACJE: