OFERTA

FLAGI

FLAGI

  
Identyfikacja wizualna na pierwszym miejscu. Flagi reklamowe z własnym nadrukiem kreują Twój wizerunek! Typowa reklama flaga składa się z samej flagi z nadrukiem, czyli materiału docelowo powiewającego na wietrze, masztu do jej zawieszenia, a także specjalnej podstawy. Dzięki niej flagi na zamówienie stabilnie stoją na ziemi.
 

windera | reklama twojej marki

logo flaga

Nasza Agencja Reklamowa realizuje flagi i maszty reklamowe z nadrukiem – idealna forma reklamy do wykorzystania w każdych warunkach. Wiele kształtów i rozmiarów flag. Flagi reklamowe na masztach są jednym z najprostszych, ale jednocześnie bardzo efektywnym sposobem reklamy, są częścią identyfikacji wizualnej firmy. Druk wielkoformatowy flag odbywa się jednostronnie z przedrukiem na drugą stronę tworząc tzw. odbicie lustrzane.

MASZ PYTANIE?

kontakt

Nasz zespół jest gotowy odpowiedzieć na Twoje zapytania od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych usług, strategii marketingowych, projektów kreatywnych lub chcesz umówić się na spotkanie, nie wahaj się skontaktować z nami. Nasza agencja reklamowa jest zawsze gotowa pomóc Ci w osiągnięciu Twoich celów biznesowych.