Neony

Neony

Neony reklamowe to klasyczna i mocno kultowa forma reklamy zewnętrznej i wewnętrznej, która świeci na całej swojej objętości i w zadanym kolorze. Reklamy neonowe wybieramy zwykle do ciekawych stylistyk i oryginalnych napisów, można wyróżnić w ten sposób swoją markę lub podkreślić w wyraźny sposób oryginalne hasło reklamowe.

Neony świetlne najczęściej stosowane są do oznakowania budynku lub lokalu, pełniąc rolę szyldu reklamowego lub reklamy zewnętrznej, wyróżniając w oryginalny sposób logotyp, czy też nazwę firmy. Poprzez swoją “elastyczność” mogą być wykorzystywane do ciekawych innowacyjnych projektów reklamowych.

Nasze realizacje

W OFERCIE RÓWNIEŻ: 

LITERY ŚWIETLNE  

Podświetlane litery to m. in. Świecące Litery 3D, których pełną ofertę znajdziesz tutaj. Nasze litery przestrzenne 3D możemy wykonać w różnych rozmiarach, kształtach, kolorach. W zależności od miejsca ekspozycji i ich roli. Staramy się, aby każdy detal i cała ekspozycja liter 3D ze sobą współgrała i tworzyła właściwy efekt. 

KASETONY ŚWIETLNE 

Pełna oferta na KASETONY ŚWIETLNE znajduje się tutaj. Kasetony świetlne to najczęściej wybierana przez klientów forma reklamy nad niemal każdym punktem firmy czy sklepem. Z reguły wykonywane są w kształcie prostokąta, jednak jesteśmy w stanie wyprodukować kasetony w innych kształtach zarówno jednostronne jak i dwustronne.  

MENUBOARDY 

Nasz pełna oferta na MENUBOARDY znajduje się tutaj. Menuboardy znajdują zastosowanie w restauracjach a w szczególności w fast-foodach. Dają gwarancję, że oferta zwróci uwagę klienta. Ważna jest odpowiednia prezentacja produktu na menuboardzie, który dzięki podświetleniu zyskuje na wyeksponowaniu.   

PYLONY ŚWIETLNE 

Nasz pełna oferta na MENUBOARDY znajduje się tutaj. Pylony świetlne to idealne rozwiązanie w przestrzeni publicznej. Wyróżnia Twoją markę przez podświetlenie całego pylony lub wyfrezowanych elementów. Sprawdza się dobrze w zimowe, krótkie dni.