Billboardy

Billboardy reklamowe

Reklama na billboardach ma charakter wizerunkowy, jak i informacyjny. Przy wyborze lokalizacji reklamy billboardowej dla naszych klientów bierzemy pod uwagę wiele aspektów. Przede wszystkim liczy się miejsce prowadzenia działalności, jej charakter oraz grupa docelowa, do której przekaz ma trafić. Najpopularniejsze wymiary tablic reklamowych to 12m2 i 18m2. Mogą to być tablice reklamowe wolnostojące, o konstrukcji trwałej lub nośnej czy tablice reklamowe montowane na ścianach budynków.

W zależności od miejsca i czasu trwania ekspozycji, grafikę drukujemy na odpowiednio dobranym podłożu, banery reklamowe, folie. Kolejną opcją, którą oferujemy jest oświetlenie tablic, szczególnie ważne w miejscach o znikomym oświetleniu miejskim, a także przy kampaniach planowanych na okres zimowy. Billboardy to bardzo skuteczna forma reklamy zewnętrznej. Twój opiekun pomoże Ci wybrać opcję, która będzie dla Ciebie najlepsza.

Nasze realizacje

billboardy olsztyn

billboardy olsztyn

Budowa billboardów 

Stawiamy billboardy na działkach należących do naszych klientów, a jeśli zaistnieje taka potrzeba, pomagamy w doborze najlepszej lokalizacji. Służymy pomocą nie tylko w kwestiach czysto reklamowych, ale także formalnych – możecie liczyć na nas przy załatwianiu wszelkich niezbędnych formalności. Jesteśmy producentem tablic reklamowych, dlatego możemy zaproponować niestandardowe rozmiary i zróżnicowane rozwiązania. Jeśli dysponujesz gruntem w miejscu cieszącym się dużą ilością potencjalnych odbiorców, to opcja budowy własnej tablicy reklamowej będzie najlepszym rozwiązaniem. 

Wynajem dzierżawa reklam 

Oferujemy wynajem tablic reklamowych w wielu lokalizacjach, a szczególnie na terenie województwa warmińsko – mazurskiego. Następnie przechodzimy przez procedury biurokratyczne, ponosimy wszelkie koszty dzierżawy gruntów i budowy tablic. Wynajmującego dotyczą jedynie koszty przygotowania i druku, montażu jego reklamy oraz miesięcznej wartość najmu. Zajmujemy się całym procesem, po zamontowaniu grafiki przesyłamy klientowi dokumentację fotograficzną. 

Tablice reklamowe Standard

związane na stałe z gruntem (zabetonowane w ziemi).  Jest to najprostszy rodzaj tablicy reklamowej wolnostojącej. Najmniejsza liczba elementów potrzebna do zbudowania tablicy sprawia że jest to najtańsze rozwiązanie. Szeroko rozstawione słupy nadają dużą stabilność całej konstrukcji. Podsumowując tego typu tablice reklamowe są najczęściej przez nas sprzedawane i powszechnie występują przy naszych drogach. 

Produkowane w wariantach: tablica  jednostronna, tablica dwustronna, tablica dwustronna układ V 

Tablice reklamowe Przestawne

nie związane z gruntem, jest to konstrukcja tablicy, przeznaczona do umieszczania na powierzchni gruntu bez wykonywania fundamentów. Ponadto konstrukcja tablicy złożona, zwarta i sztywna. Posiadająca platformę  naziemną służąca do umieszczania balastu. Dlatego jako balast najczęściej stosujemy krawężniki. Tego typu tablice reklamowe mogą służyć jako tymczasowe umieszczane na terenie budowy lub jako docelowe nietrwale związane z gruntem. Konstrukcja reklamowa w pełni demontowalna, skręcana z elementów łatwa do transportu. 

Billboardy ścienne

są najtańszymi tablicami reklamowymi z naszej oferty, gdyż ich konstrukcja nie wymaga użycia zbyt dużej ilości elementów. Innymi słowy tego typu tablice tak jak i tablice reklamowe wolno-stojące wykonujemy w kilku standardowych rozmiarach tj. 300x200cm, 504x238cm – (format EURO), 600x300cm, oraz o dowolnych innych rozmiarach. 

Tablice reklamowe na jednej nodze

charakteryzują się przede wszystkim estetycznym nowoczesnym wyglądem. Obudowane słupy nadają całej konstrukcji reklamowej masywnego wyglądu. Obudowa może zostać wykonana w dowolnym kolorze i może służyć dodatkowo jako nośnik informacji np: można nadrukować logo firmy lub umieścić na niej strzałkę kierunkową. Billboardy na jednej stopie wykonujemy jako związane na stałe z gruntem, oraz jako przestawne. Cała konstrukcja jest zabezpieczona antykorozyjnie. Ekrany do tego typu tablic możemy wykonać o dowolnym formacie np: 300x200cm, 504x238cm, 600x300cm. 

Tablice reklamowe UNIJNE

Jako producent tablic, mamy w swojej ofercie także Tablice reklamowe UNIJNE oraz tablice mniejszych rozmiarów w formie drogowskazów oraz szyldów. Zapewniamy wykonanie projektu graficznego zgodnie z obowiązującymi przepisami w cenie tablicy. Tablice produkujemy w kilku standardowych rozmiarach zgodnie z wymogami dla tablic i znaków drogowych oraz o dowolnym formacie wedle życzenia klienta. 

MEGABOARDY / duże tablice reklamowe

największe nasze realizacje, gdzie stal idzie w tony a liczy się tylko rozmiar. Tego sie nie da nie zauważyć !! Najczęściej wybierany format 15 m szer x 6 m wys. 

OSTATNIE REALIZACJE: