Oklejanie Samochodów

OKLEJANIE SAMOCHODÓW

Agencja Reklamowa Yoona to profesjonaliści w dziedzinie oklejania samochodów. Zarówno w zakresie realizacji dostosowanego projektu pod model auta klienta jak i fachowego doradztwa. Po akceptacji naszego projektu lub dostarczonego przez klienta, drukujemy i perfekcyjnie oklejamy Twój samochód.

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w oklejaniu samochodów. Znamy się na uzyskaniu efektu “wow”. Podczas projektowania skupiamy się nad właściwym i skutecznym przekazem Twojej reklamy tak aby trafiła do potencjalnego klienta.

Nasze realizacje

Agencja Reklamowa Yoona okleja samochody osobowe, dostawcze, autobusy, ciężarowe oraz wszelkiego rodzaju kontenery. Dodatkowo Drukarnia Wielkoformatowa Yoona wykorzystuje różnego rodzaju folie do oklejenia auta, od ekonomicznych cenowo po jakościowe uwzględniając przy analizie szereg czynników. Oklejanie Samochodów Olsztyn, Ostróda – Agencja Reklamowa Yoona

RODZAJE OKLEJANYCH POJAZDÓW:

CENNIK OKLEJANIA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH:

oklejanie samochodów olsztyn

folia ploterowa
Na przykład Cena oklejenia samochodu (2 boki, tył)

ok. 300zł netto


oklejanie samochodów olsztyn

folia ploterowa, folia monomeryczna
Na przykład Cena oklejenia samochodu (2 boki, tył)

ok. 350zł netto


oklejanie samochodów olsztyn

folia ploterowa, folia wylewana z laminatem
Na przykład Cena oklejenia samochodu (1/2 auta, 2 boki, tył)

ok. 700zł netto


oklejanie samochodów olsztyn

folia ploterowa, folia OWV, folia wylewana z laminatem
Na przykład Cena oklejenia samochodu (3/4 auta, 2 boki, tył)

ok. 1150zł netto


oklejanie samochodów olsztyn

folia ploterowa, folia OWV, folia wylewana z laminatem
Na przykład Cena oklejenia samochodu (3/4 auta, 2 boki, tył)

ok. 1850zł netto

oklejanie samochodów olsztyn

Oklejanie Samochodów Krok po Kroku: 

  • Fotografujemy i mierzymy samochód. Podsumowując zbieramy podstawowa informacje i materiały.  
  • Po zebraniu materiałów. Przede wszystkim omawiamy koncepcję reklamy na samochodzie 
  • Przede wszystkim dobieramy odpowiednią treści reklamowej: teksty, hasła, adresy, telefony, www, elementy graficzne i fotografie. 
  • Dodatkowo planujemy rozmieszczenie reklamy na samochodach.  
  • Potem dobieramy materiały i sposób wyklejenia samochodu. Dodatkowo decydujemy, czy wykonać laminowanie wydruków.  
  • Dodatkowo wizualizacja oklejenia samochodu. 
  • Potem po zatwierdzeniu ustalamy dogodny dzień na realizację oklejenia samochodu. Dodatkowo w tym czasie przygotowujemy grafikę do druku. Następnie drukujemy, laminujemy, wycinamy i przygotowujemy do naklejenia na samochodzie. 
  • Aplikacja – oklejenie samochodu. Przede wszystkim w ustalonym dniu, klient dostarcza do pracowni umyte samochody, gdzie następuje oklejanie samochodów grafiką reklamową. Potem oklejanie auta trwa zwykle od jednego do dwóch dni. Dlatego w warunkach zimowych przedłużamy czas realizacji o oklejenia o 1 dzień, aby w odpowiedniej temperaturze kleje należycie związały z karoserią samochodu. 
  • Odbiór oklejonego samochodu. 

Oklejanie Samochodów najczęstsze pytania: 

1) CO JEST WAŻNE PRZY PROJEKTOWANIU REKLAMY NA SAMOCHÓD?
Ważne jest, żeby zaprojektować reklamę na samochód nie tylko efektowną wizerunkowo, ładną, ale przemyślaną pod kątem przekazania we właściwy sposób treści odbiorcy końcowemu. Dlatego my zajmiemy się tym najlepiej.

2) NA CZYM POLEGA OKLEJANIE SAMOCHODU, APLIKACJA FOLI, NAKLEJEK NA SAMOCHODACH?
Aplikacja oznacza naniesienie – naklejenie na pojazd specjalnie do tego przeznaczonych folii w formie wyciętych liter, motywów lub folii zadrukowanych grafiką. Przede wszystkim folie są naklejane na dokładnie umyte i odtłuszczone powierzchnie. Jednak aplikacje mogą być różne: od prostych napisów po skomplikowane częściowe lub całościowe oklejenie pojazdów.

3) CZY MA ZNACZENIE KOLOR SAMOCHODU?
Przy oklejaniu samochodów ich kolor nie ma żadnego znaczenia. Dlatego folie używane przez nas do aplikacji są nieprzezroczyste i dokładnie zakrywają wcześniejszy kolor.

4) JAKA JEST TRWAŁOŚĆ FOLII?
Szacuje się na 5-7 lat. Jednak dużo zależy od eksploatacji.

5) JAK DŁUGO TRWA OKLEJANIE SAMOCHODU?
Trudno odpowiedzieć na to pytanie, na przykład zależy to od wielu czynników, m.in. od wielkości oklejanej powierzchni, pory roku, od kształtu samochodu – ilości zaokrągleń i wgłębień. Dlatego czas i termin oklejenia samochodu ustalamy indywidualnie.

6) CZY OKLEJANIE SAMOCHODU USZKADZA LAKIER?
Podsumowując jeżeli lakier na aucie jest ok. Dlatego zarówno przy wyklejaniu foli na samochodzie jak i przy jej demontażu nic niekorzystnego się nie wydarzy.

7) CZY PRZED OKLEJANIEM SAMOCHODU DEMONTOWANE SĄ NIEKTÓRE ELEMENTY SAMOCHODU?
Tak, w zależności od potrzeby. Dlatego jeśli trzeba demontujemy niektóre elementy auta, m. in. listwy, lampy, klamki, wycieraczki, spryskiwacze, anteny. Podsumowując staramy się ograniczać demontaż tych elementów do minimum.

Oklejanie Samochodów Olsztyn, Ostróda – Agencja Reklamowa Yoona

OSTATNIE REALIZACJE: