Etykiety

ETYKIETY REKLAMOWE

Projektujemy nowoczesne i niebanalne etykiety dla produktów i linii produktów. Jako Agencja Reklamowa realizujemy zarówno niskonakładowe zamówienia jak i duże nakłady. Drukujemy etykiety na foliach z mega mocnym klejem, ale też ze słabym klejem które są wykorzystywane do krótkotrwałych ekspozycji po czym klienci samodzielnie mogą takie etykiety swobodnie zdemontować. 

Drukujemy etykiety na foliach z mega mocnym klejem, ale też ze słabym klejem które są wykorzystywane do krótkotrwałych ekspozycji po czym klienci samodzielnie mogą takie etykiety swobodnie zdemontować.

Nasze realizacje

etykiety naklejki olsztyn

etykiety naklejki olsztyn

Realizujemy etykiety takie jak: 

  • Etykiety cięte po obrysie | możliwość wycinania w nieregularnych kształtach, zarówno małe jak i duże etykiety 
  • W standardowych kształtach | naklejki standardowe, najczęściej wykorzystywane przez klientów jako oznaczenie produktów czy opakowań, najczęściej okrągłe, owalne, kwadratowe, prostokątne 
  • Ze słabym klejem | łatwe w naklejaniu oraz odklejaniu, stosowane na krótki okres ekspozycji, można je zadrukować w dowolny sposób.

W ofercie również: 
 

Windery 

Identyfikacja wizualna na pierwszym miejscu. Windery reklamowe z własnym nadrukiem kreują Twój wizerunek! Typowa reklama flaga składa się z samego windera z nadrukiem, czyli materiału docelowo powiewającego na wietrze, masztu do jego zawieszenia, a także specjalnej podstawy. Dzięki niej windery na zamówienie stabilnie stoją na ziemi. 
 

Flagi reklamowe 

Nasza Agencja Reklamowa realizuje flagi i maszty reklamowe z nadrukiem. Na przykład idealna forma reklamy do wykorzystania w każdych warunkach. Ponadto 2iele kształtów i rozmiarów flag. Podsumowując flagi reklamowe na masztach są jednym z najprostszych, ale jednocześnie bardzo efektywnym sposobem reklamy, są częścią identyfikacji wizualnej firmy. Podobnie druk wielkoformatowy flag odbywa się jednostronnie z przedrukiem na drugą stronę tworząc tzw odbicie lustrzane.  
 

Rollupy – stojaki reklamowe 

Rollup’y to wyjątkowo elegancki i charakteryzujący się nowoczesnym designem system. Na przykład są niezwykle szybkie i łatwe w montażu. Zapewniają doskonałą wizualizację firmy lub produktu oraz skutecznie wspierają promocję. Rollup umożliwia łatwą i szybką wymianę grafiki, a także możliwość dopasowania jej wielkości do indywidualnych potrzeb. Po zakończonej prezentacji, grafika zamykana jest w poręcznej kasecie tak, aby nie uległa uszkodzeniu podczas transportu i przechowywania. Każdy stojak reklamowy pakowany jest w oddzielny pokrowiec. 

Rollup jest powszechnie stosowany podczas różnego rodzaju konferencji, targów, spotkań promocyjnych i wystaw. 

Ten nowoczesny system reklamowy charakteryzuje się konstrukcją w postaci aluminiowego stelaża z zamocowaną na nim grafiką, wydrukowaną na odpowiednim materiale. Lekka i bardzo prosta w montażu konstrukcja tego urządzenia pozwala na łatwy transport i wielokrotne wykorzystanie.  
 

X-banery – stojaki reklamowe 

Stojaki aluminiowe przeznaczone do ekspozycji materiałów banerowych. Łatwa wymiana grafiki oraz lekka aluminiowa, składana konstrukcja umożliwia swobodny trnasport stojaka. Wykorzystwane do krótkookreowych promocji, prezentacji na konferencjach i targach. 

mobile reklamowe

OSTATNIE REALIZACJE: