Zmiana koloru samochodu

Zmiana koloru samochodu

Zmiana koloru auta przy pomocy folii to doskonały sposób na odświeżenie wyglądu auta i wyróżnienie się na ulicy. Dzięki folii można mieć samochód w kolorze, który jest niedostępny w fabryce. Tego rodzaju operacja nie dość, że jest prostsza i szybsza, to na dodatek zdecydowanie tańsza od lakierowania całego samochodu.

Na foliach do zmiany koloru pracujemy od wielu lat. Na przestrzeni czasu obserwujemy zmieniający się rynek, korzystając na bieżąco ze wszystkich dostępnych nowinek technicznych. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim jakością, co pozwala nam utrzymywać oceny klientów na najwyższym poziomie. Pracujemy na materiałach wszystkich czołowych producentów, dzięki czemu jesteśmy w stanie przygotować odpowiednią dla każdego klienta ofertę.

Nasze realizacje

Agencja Reklamowa Yoona okleja samochody osobowe. Na przykład dostawcze, autobusy, ciężarowe oraz wszelkiego rodzaju kontenery. Ponadto Drukarnia Wielkoformatowa Yoona wykorzystuje różnego rodzaju folie do oklejenia auta. Ponadto od ekonomicznych cenowo po jakościowe uwzględniając przy analizie szereg czynników. Oklejanie Samochodów Olsztyn, Ostróda – Agencja Reklamowa Yoona

oklejanie samochodów olsztyn
oklejanie samochodów olsztyn
oklejanie samochodów olsztyn
oklejanie samochodów olsztyn

Cennik oklejanie samochodów 

oklejanie samochodów olsztyn

folia ploterowa
Na przykład Cena oklejenia samochodu (2 boki, tył)

ok. 300zł netto


oklejanie samochodów olsztyn

folia ploterowa, folia monomeryczna
Na przykład Cena oklejenia samochodu (2 boki, tył)

ok. 350zł netto


oklejanie samochodów olsztyn

folia ploterowa, folia wylewana z laminatem
Na przykład Cena oklejenia samochodu (1/2 auta, 2 boki, tył)

ok. 700zł netto


oklejanie samochodów olsztyn

folia ploterowa, folia OWV, folia wylewana z laminatem
Na przykład Cena oklejenia samochodu (3/4 auta, 2 boki, tył)

ok. 1150zł netto


oklejanie samochodów olsztyn

folia ploterowa, folia OWV, folia wylewana z laminatem
Na przykład Cena oklejenia samochodu (3/4 auta, 2 boki, tył)

ok. 1850zł netto

oklejanie samochodów olsztyn

Oklejanie Samochodów Krok po Kroku: 

  • Fotografujemy i mierzymy samochód. Podsumowując zbieramy podstawowe informacje i materiały.  
  • Ponadto po zebraniu materiałów. Przede wszystkim omawiamy koncepcję reklamy na samochodzie 
  • Przede wszystkim dobieramy odpowiednią treści reklamowej: teksty, hasła, adresy, telefony. Ponadto www, elementy graficzne i fotografie. 
  • Dodatkowo planujemy rozmieszczenie reklamy na samochodach.  
  • Potem dobieramy materiały i sposób wyklejenia samochodu. Przede wszystkim decydujemy, czy wykonać laminowanie wydruków.  
  • Przede wszystkim wizualizacja oklejenia samochodu. 
  • Ponadto po zatwierdzeniu ustalamy dogodny dzień na realizację oklejenia samochodu. Podsumowując w tym czasie przygotowujemy grafikę do druku. Następnie drukujemy, laminujemy, wycinamy i przygotowujemy do naklejenia na samochodzie. 
  • Następnie aplikacja – oklejenie samochodu. Przede wszystkim w ustalonym dniu, klient dostarcza do pracowni umyte samochody, gdzie następuje oklejanie samochodów grafiką reklamową. Następnie oklejanie auta trwa zwykle od jednego do dwóch dni. Dlatego w warunkach zimowych przedłużamy czas realizacji o oklejenia o 1 dzień. Podsumowując aby w odpowiedniej temperaturze kleje należycie związały z karoserią samochodu. 
  • Podsumowując samochód jest gotowy do odbioru. 

Oklejanie Samochodów najczęstsze pytania:

Oklejanie Samochodów najczęstsze pytania: 

1) CO JEST WAŻNE PRZY PROJEKTOWANIU REKLAMY NA SAMOCHÓD?


Ważne jest, żeby zaprojektować reklamę na samochód nie tylko efektowną wizerunkowo, ładną. Podobnie przemyślaną pod kątem przekazania we właściwy sposób treści odbiorcy końcowemu. Dlatego my zajmiemy się tym najlepiej.

2) NA CZYM POLEGA OKLEJANIE SAMOCHODU, APLIKACJA FOLI, NAKLEJEK NA SAMOCHODACH?


Aplikacja oznacza naniesienie. Innymi słowy naklejenie na pojazd specjalnie do tego przeznaczonych folii w formie wyciętych liter. Podobnie motywów lub folii zadrukowanych grafiką. Przede wszystkim folie są naklejane na dokładnie umyte i odtłuszczone powierzchnie. Jednak aplikacje mogą być różne: od prostych napisów po skomplikowane częściowe lub całościowe oklejenie pojazdów.

3) CZY MA ZNACZENIE KOLOR SAMOCHODU?


Przy oklejaniu samochodów ich kolor nie ma żadnego znaczenia. Dlatego folie używane przez nas do aplikacji są nieprzezroczyste. Następnie dokładnie zakrywają wcześniejszy kolor.

4) JAKA JEST TRWAŁOŚĆ FOLII?


Szacuje się na 5-7 lat. Jednak dużo zależy od eksploatacji.

5) JAK DŁUGO TRWA OKLEJANIE SAMOCHODU?


Trudno odpowiedzieć na to pytanie, na przykład zależy to od wielu czynników. Następnie m.in. od wielkości oklejanej powierzchni, pory roku, od kształtu samochodu – ilości zaokrągleń i wgłębień. Dlatego czas i termin oklejenia samochodu ustalamy indywidualnie.

6) CZY OKLEJANIE SAMOCHODU USZKADZA LAKIER?


Podsumowując jeżeli lakier na aucie jest ok. Dlatego zarówno przy wyklejaniu foli na samochodzie jak i przy jej demontażu nic niekorzystnego się nie wydarzy.

7) CZY PRZED OKLEJANIEM SAMOCHODU DEMONTOWANE SĄ NIEKTÓRE ELEMENTY SAMOCHODU?


Tak, w zależności od potrzeby. Dlatego jeśli trzeba demontujemy niektóre elementy auta, m. in. listwy, lampy, klamki, wycieraczki, spryskiwacze, anteny. Podsumowując staramy się ograniczać demontaż tych elementów do minimum.

mobile reklamowe

OSTATNIE REALIZACJE: