top_banery
top_tablice
slider1

Litery 3D | Litery Podświetlane | Litery Świetlne | Litery Przestrzenne

Litery 3D to nowoczesna i estetyczna  forma reklamy zewnętrznej, przyciągająca wzrok klientów. Boki liter podświetlanych przestrzennych budowane są z solidnej taśmy aluminium, malowane proszkowo na dowolny kolor RAL. Lico liter przestrzennych stanowi plexi, materiał o wysokiej odporności i trwałości na warunki atmosferyczne. W literach 3D świeci lico.

Jako Agencja Reklamowa produkujemy w Olsztynie i Ostródzie litery 3D oraz znaki graficzne ze styroduru, pleksi, dibondu jest to tańsza forma tego rodzaju reklamy. Litery 3D tego rodzaju niezwykle efektownie prezentują się jako szyldy na zewnątrz, jak również i wewnątrz budynku.

Litery Przestrzenne

Litery Przestrzenne

Litery 3 D, niepodświetlane
Litery Świetlne na budynek

Litery Świetlne na budynek

Litery Świetlne Led, Litery 3D, Reklama świetlna
Litery Podświetlane

Litery Podświetlane

Litery 3D, reklama zewnętrzna
Litery Przestrzenne Podświetlane

Litery Przestrzenne Podświetlane

Litery 3D, podświetlane LED
Reklama Świetlna

Reklama Świetlna

Litery 3 D, podświetlane LED
Reklamy Świetlne na budynek

Reklamy Świetlne na budynek

Litery Świetlne Led, Litery 3D, Reklama świetlna
Litery 3d

Litery 3d

Litery 3D, reklama zewnętrzna
Litery Podświetlane

Litery Podświetlane

Litery świetlne, podświetlane LED
Reklama Świetlna Litery

Reklama Świetlna Litery

Litery 3 D, podświetlane LED, reklama zewnętrzna
Litery przestrzenne

Litery przestrzenne

Litery Świetlne Led, Litery 3D, Reklama świetlna
Litery Świecące

Litery Świecące

Litery 3D, reklama świetlna
Litery Podświetlane

Litery Podświetlane

Litery świetlne, LED
Reklama Świetlna Litery

Reklama Świetlna Litery

Litery 3 D, podświetlane LED, reklama wewnętrzna
Litery przestrzenne

Litery przestrzenne

Litery Świetlne Led, Litery 3D, Reklama świetlna
Reklamy Świetlne

Reklamy Świetlne

reklama świetlna, reklama zewnętrzna
Litery przestrzenne, litery 3D

Litery przestrzenne, litery 3D

Reklama zewnętrzna

Litery 3D, podświetlane diodami LED to jeden z głównych produktów jakie realizuje nasza Agencja Reklamowa Yoona Olsztyn, Ostróda.  Specjalizujemy się w produkcji reklam świetlnych w tym logo i liter podświetlanych 3D. Litery 3D wykonujemy od początku do końca z wykorzystaniem własnych maszyn. Realizację poprzedza projekt graficzny uwzględniający poszczególne etapy ich produkcji.

Produkcję liter 3D dzielimy na kilka etapów:

Pierwszym etapem produkcji liter przestrzennych 3D jest frezowanie pleksi, która jest licem znaku. W zależności od projektu jest to pleksi opal /jeśli znak ma świecić na biało lub ma posiadać wyklejoną grafikę / lub w kolorze docelowym.

Następnie na specjalnym stole umieszczamy wycięte elementy i wykonujemy na ich podstawie bok z taśmy aluminiowej której szerokość i kolor jest dobierany indywidualnie. Wyposażona jest ona w dodatkową uszczelkę, dzięki której reklama świetlna jest odporna na zewnętrzne warunki atmosferyczne.

Gdy bok dopasowany jest do lica litery 3d, łączone są ze sobą klejem zespalającym fragment tworzywa umieszczonego na aluminiowej taśmie z pleksi.

Kolejnym etapem w produkcji jest frezowanie PCV, które stanowić będzie tył liter przestrzennych. To na nich umieszczane są moduły LED’owe, które będą podświetlały litery przestrzenne na budynku firmy czy wewnątrz galerii handlowej.

Proponujemy dwa rodzaje liter podświetlanych:

Litery 3D z licem z pleksi oraz bokiem z taśmy aluminiowej. Boki malujemy proszkowo na wybrany kolor z palety RAL, wewnątrz montujemy solidne moduły LED.

lub

Litery 3D, świecące poświatą za literami. Litery zamontowane na dystansie do ściany, panela, lub elewacji. Światło wewnątrz znaków wydostaje się od tyłu, odbijając od tła i rozpraszając się wokół znaku.

W zależności od wielkości liter, wykonujemy je z bokami lub bez. Mogą być zarówno z plexi czy dibonu.

Realizujemy również Litery 3D ze styroduru.

Materiał bardzo podobny do styropianu, lekki, odporny na warunki atmosferyczne, jest materiałem, który łatwo daje się malować farbami odpornymi na warunki atmosferyczne, stosunkowo łatwy w obróbce, co przekłada się na duże możliwości przy tworzeniu reklam przestrzennych.

Wykorzystanie styroduru w reklamie:

Możliwości wykorzystania tego materiału są dość duże. Możemy z niego wykonać litery 3d firmy, które można umieścić na ścianie recepcji, sali konferencyjnej itp. Ze względu na właściwości samego materiału, wykonane ze stryroduru litery 3d mogą być umieszczane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Daje to dodatkowe możliwości prezentacji firmy.

Litery przestrzenne z licem z pleksy

Lico z pleksy to idealne uatrakcyjnienie liter przestrzennych ze styroduru. Już sama różnica wynikająca z faktury materiałów daje bardzo atrakcyjny wygląd. Szklista powierzchnia wykonana z pleksy o żywym kolorze w połączeniu z matową strukturą styroduru daje bardzo ciekawy efekt. Litery 3d ze styroduru z licem z pleksy można stosować również na zewnątrz budynków.

Agencja Reklamowa Olsztyn, Ostróda, Yoona Creative Group – producent: kasetony, litery 3d, oraz reklamy świetlne.

Agencja Reklamowa Yoona to firma świadcząca usługi w zakresie nowoczesnej reklamy świetlnej.

Co wyróżnia nas na tle innych marek na polskim rynku?

Przede wszystkim wysoka jakość reklam, profesjonalne podejście do klienta oraz szeroka oferta reklamy zewnętrznej. Aby skutecznie dotrzeć z ofertą do klienta, potrzebna jest wyrazista, ale też elegancka i przekonująca reklama. Oprócz wykonanej grafiki, hasła reklamowego czy też doboru odpowiedniej kolorystyki, bardzo ważna jest jej forma. Obecnie Klient Agencji reklamowej czy też drukarni wielkoformatowej, może wybrać opcję najdogodniejszą, z dziesiątek, które są mu przedstawiane: reklama konwencjonalna – papierowa, billboardy różnych wielkości, ale też reklamy świetlne, które są w ostatnim czasie niezwykle modne. Nasza Agencja Reklamowa Yoona przede wszystkim zajmuje się reklamą zewnętrzną, poleca wysokiej klasy kasetony reklamowe.  Reklama świetlna to idealna promocja Twojej firmy

Kasetony reklamowe to obszerna grupa produktowa. Klient może wybrać m.in. kasetony jednostronne, kasetony dwustronne, kasetony reklamowe wielkogabarytowe, kasetony z dibondu i wiele innych. Najpopularniejszym modelem jest kaseton świetlny jednostronny, prostokątny. Reklamy świetlne są bardzo dobrze widoczne, szybko rzucają się w oczy, zwłaszcza wieczorem i w nocy. Charakteryzują się wysoką estetyką wykonania, dzięki czemu uznawane są za reklamę elegancką i stylową. Kasetony reklamowe są również niezwykle trwałe; najczęściej do ich produkcji wykorzystuje się ramę z profilu aluminiowego, malowaną proszkowo, profesjonalne oświetlenie LED, które jest oczywiście wodoodporne, zasilacz i standardowe uchwyty. Reklama tego typu jest niezwykle efektywna, gdyż działa przez 24 godziny na dobę, nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych, charakteryzuje się dużą energooszczędnością poprzez wykorzystanie oświetlenia LED-owego, a ponadto można zamontować ją na wiele sposobów.

Nasza agencja reklamowa wykona nawet bardzo nietypowe projekty, z zachowaniem wszelkich norm estetycznych, dzięki czemu każdy szyld świetlny będzie się doskonale prezentował, a firma zyska elegancką i dobrze widoczną reklamę. Oferujemy także profesjonalną pomoc w przygotowaniu pomysłu na kasetony reklamowe.

Reklamy

Reklamy

banery, tablice reklamowe, szyldy, neony reklamowe, kasetony reklamowe, litery świecące, oklejanie witryn, rollupy, flagi, tablice menu, ścianki reklamowe…
Banery Druk Wielkoformatowy

Banery Druk Wielkoformatowy

banery, siatka mesh, druk wielkoformatowy na folii OWV, druk wielkoformatowy na foli do oklejania szyb, druk wielkoformatowy na foli wylewanej do oklejania aut …
Oklejanie Samochodów

Oklejanie Samochodów

oklejanie samochodów, zmiana koloru samochodów folią, oklejanie samochodów dostawczych,  oklejanie autobusów, oklejanie łodzi, okleimy prawie wszystko…
Kasetony Reklamowe

Kasetony Reklamowe

kasetony, kasetony z dibondu, kasetony z licem z pleksi, kasetony z licem z vinylu, pylony, witacze, totemy, reklama świetlna …