Szyldy

Reklama świetlna | Szyldy reklamowe podświetlane  | Kasetony reklamowe świetlne | Neony reklamowe świetlne

W ofercie naszej Agencji Reklamowej znajduje się stale popularna aczkolwiek tradycyjna forma reklamy jaką jest szyld. Jest on jedną z podstawowych form reklamy i promocji firmy. Szyld to nie tylko kanał przekazu informacji ale bardzo często jest to forma pierwszego kontaktu klienta z daną marką. Dlatego też staramy się aby projekt i wykonanie szyldu umożliwiło przejrzystą prezentację zawartych na nim treści i wyróżniło dany kaseton reklamowy na tle innych reklam. Każdy projekt dostosowujemy pod indywidulane potrzeby klienta. Projektujemy i wykonujemy szyldy reklamowe z wielu materiałów.

Wybór odpowiedniego materiału zależy od formy reklamy i funkcji jaką ma ona pełnić, a także miejsca w którym ma zostać umieszczona. Różne materiały wykorzystuje się w szyldach zewnętrznych, np. na fasadach budynków, aniżeli w przypadku szyldów umieszczanych wewnątrz domu lub firmy.

W ofercie naszej Agencji Reklamowej znajdują się następujące rodzaje szyldu :

SZYLD Z PLEXI | jest to bardzo eleganckie i efektowne oznakowanie. Bardzo dobrze wkomponuje się w każde otoczenie – od biurowców po ulice, centra handlowe czy tereny zielone. Oprócz tego szyldy reklamowe z plexi bardzo dobrze łączą się z innymi tworzywami, dzięki czemu można osiągnąć efekt 3D. Dowolność w wyborze rodzaju napisów, wielkości czy naniesionej grafiki pozwala na mieszanie różnych technik i stworzenie dla każdego Klienta czegoś niepowtarzalnego i oryginalnego.

SZYLD PODŚWIETLANY ZA POMOCĄ LED | jest to nowoczesny szyld reklamowy, wykorzystywany obecnie przez bardzo wiele firm z uwagi na jego widoczność. Jest przydatny
przede wszystkim tym firmom, które swoje usługi świadczą po zmroku, czyli np. całodobowym sklepom spożywczym, barom typu fast food, restauracjom czy klubom. Oferowane przez nas kasetony z podświetleniem LED wykonane są z wytrzymałych materiałów, odpornych na niekorzystne czynniki pogodowe. Jak również stosujemy wysokiej jakości oświetlenie, które jest gwarancją, że podświetlana reklama przez długi czas będzie działała w pełni efektywnie.

SZYLD ŚWIETLNY TZW NEON | jest to bardzo nowoczesna forma reklamy. Neon reklamowy tworzy barwne obrazy i bardzo efektowne napisy reklamowe. Jest to szyld,który z pewnością wyróżni każdego klienta. Ponadto szyld z neonu charakteryzuje się niskim poborem mocy, małą awaryjnością, łatwym montażem, niskim kosztem eksploatacji a przede wszystkim wiecznie żywą, przyciągającą wzrok barwą światła.

SZYLD REKLAMOWY GRAWEROWANY | czyli szyld reklamowy z laminatu grawerskiego, który jest bardzo trwałym, eleganckim i minimalistycznym rozwiązaniem reklamy. Laminat występuje w kilkunastu kolorach. Może samodzielnie stanowić cały produkt, jak również wypada bardzo korzystnie podczas łączenia go z innymi materiałami reklamowymi.

SZYLD REKLAMOWY Z DIBONDU | dibond (płyta kompozytowa) jest materiałem bardzo często wybieranym przez naszych klientów z powodu wysokich walorów estetycznych jak również doskonałych właściwości mechanicznych tzn. charakteryzuje się dużą sztywnością, wielobarwnymi frontami (metaliczną strukturą lica (wersja metaliczna szczotkowana) oraz niewielką wagą. Szyld reklamowy wykonany z dibondu jest bardzo odporny na działanie warunków atmosferycznych jak również rozwarstwianie. Dodatkowym atutem reklamy z dibondu jest fakt, że można go frezować, ciąć giąć,wycinać w nim kształty, nawiercać i zgrzewać. Daje to duże możliwości do stworzenia bardzo oryginalnego szyldu, tablicy czy kasetonu reklamowego i co za tym idzie dużego zadowolenia klienta naszej agencji reklamowej.

SZYLD Z PCV SPIENIONEGO | reklama z tego materiału charakteryzuje się dobrą odpornością na warunki atmosferyczne,jest materiałem reklamowy estetycznym, który pozwala na zachowanie
bardzo dobrej funkcji komunikacyjnej. Ponadto jest wszechstronny, łatwy w obróbce, lekki a zarazem odporny na uszkodzenia mechaniczne. Nasze usługi reklamowe szczególnie w Ostródzie i Olsztynie ale też na terenie całej Polski obejmują również montaż i serwis szyldów reklamowych, zarówno naszej produkcji, jak i tych pochodzących od innych producentów. Umieszczając szyld reklamowy należy mieć na uwadze, że jako forma reklamy zewnętrznej podlega on wszelkim regulacjom prawnym stosowanym wobec tej formy reklamy (m. in. zakaz umieszczania takich reklam na obiektach zabytkowych, jeśli wiąże się to z uszczerbkiem dla nich oraz zakaz umieszczania na szyldach treści mogących wprowadzać konsumenta w błąd). Doceniamy kreatywne pomysły na reklamy naszych klientów, dlatego podejmujemy się wszelkich projektów, nawet tych pozornie trudnych do zrealizowania. Każdy tworzony przez nas szyld reklamowy wykonywany jest z pełną precyzją, za pomocą specjalistycznego sprzętu i z wykorzystaniem najlepszych materiałów. Spełnienie oczekiwań naszych klientów jest dla nas najważniejsze.

Realizujemy szyldy reklamowe na terenie całej Polski ale szczególnie: warmińsko-mazurskie w tym: Olsztyn, Ostróda, Olsztynek, Biskupiec, Giżycko, Morąg, Mrągowo, Mikołajki

Szyld Reklamowy

Szyld Reklamowy

Szyld reklamowy, materiał kompozytowy dibond, folia monomeryczna, laminat stały
Tablica Reklamowa

Tablica Reklamowa

Tablica reklamowa, konstrukcja stalowa, lico materiał kompozytowy, litery folia
Pylon Reklamowy

Pylon Reklamowy

Pylon reklamowy,  reklama podświetlana
Kasetony Reklamowe

Kasetony Reklamowe

Kaseton reklamowy, reklama świetlna, moduły Led
Kaseton Reklamowy

Kaseton Reklamowy

Kaseton Reklamowy, reklama świetlna, profile aluminiowe, lico pleksa, wyklejona folią do podświetleń
Otok Reklamowy

Otok Reklamowy

Otok Reklamowy, reklama zewnętrzna, materiał kompozytowy, frezowane litery, podświetlone modułami Led
Kaseton Reklamowy

Kaseton Reklamowy

Kaseton Reklamowy,  reklama podświetlana
Kasetony Reklamowe

Kasetony Reklamowe

Kaseton reklamowy, reklama świetlna, profile aluminiowe, lico vinyl
Kaseton Reklamowy

Kaseton Reklamowy

Kaseton Reklamowy, reklama świetlna, lico dibond, litery frezowane
Kaseton Reklamowy

Kaseton Reklamowy

Kaseton Reklamowy, reklama zewnętrzna
Kaseton Reklamowy

Kaseton Reklamowy

Kaseton Reklamowy podświetlany
Kaseton Reklamowy

Kaseton Reklamowy

Kaseton reklamowy, reklama świetlna, profile aluminiowe, lico vinyl
Litery Podświetlane

Litery Podświetlane

Litery Podświetlane, taśma aluminiowa, moduły Led, lico pleksa
Litery 3D

Litery 3D

Litery 3D, reklama zewnętrzna
Litery Przestrzenne na budynku

Litery Przestrzenne na budynku

Litery podświetlane, lico pleksa, folia do podświetleń, boki aluminiowe malowane proszkowo, reklama zewnętrzna
Litery 3D wewnętrzne

Litery 3D wewnętrzne

Litery przestrzenne wewnętrzne, styrodur, lico pleksa
Litery Podświetlane od tyłu

Litery Podświetlane od tyłu

Litery Podświetlane, moduły Led
Litery 3D

Litery 3D

Litery 3D, reklama zewnętrzna, taśma aluminiowa, litery niepodświetlane
Litery Przestrzenne na budynku

Litery Przestrzenne na budynku

Litery podświetlane, lico pleksa, folia do podświetleń, boki aluminiowe malowane proszkowo, reklama zewnętrzna
Litery 3D, reklama zewnętrzna

Litery 3D, reklama zewnętrzna

Litery przestrzenne zewnętrzne, lico pleksa, boki taśma ALU

Kasetony reklamowe to mega efektowne nośniki reklamowe, służą do prezentowania firmy czy też usług. Są uniwersalne, doskonałe do montażu zarówno w reklamie zewnętrznej jak i wewnętrznej. Szyldy czy też kasetony reklamowe przez nas produkowane są niezawodne w eksploatacji, doskonale radzą sobie ze zmianami temperatur, są bardzo odporne.

Produkujemy kasetony reklamowe w różnych technologiach w zależności od oczekiwań klienta oraz planowanego budżetu.

Bardzo często na rynku reklamy zewnętrznej widzimy kasetony reklamowe podświetlane zbudowane z profili aluminiowych, które tworzą tzw kasetę czyli obrys kasetonu, który malujemy na wybrany przez klienta kolor RAL. Przód kasetonu najczęściej jest z pleksy grubej około 4 mm.

Na pleksę najczęściej aplikujemy grafikę która może być wycinana ploterem tnącym z folii lub wydrukowana na foli samoprzylepnej i zaaplikowana na pleksi. Do produkowanych przez nas kasetonów stosujemy dedykowane folie do podświetleń.

Ograniczeniem tego rodzaju kasetonów jest to że nie zaleca się produkowania ich w dużych rozmiarach, ze względu na ograniczenia rozmiarowe pleksy.

Dlatego wielkogabarytowe kasetony reklamowe produkujemy najczęściej również z profili aluminiowych po obrysie lica, ale miejsce pleksy zajmuje elastyczny vinyl, który jest naciągany przy pomocy odpowiedniego systemu napinającego. Atutem tego rodzaju kasetonów jest możliwość szybkiej i budżetowej zmiany lica kasetonu. Doskonały materiał do tego rodzaju zastosowań.

Kasetony podświetlamy tylko i wyłącznie wysokiej jakości modułami LED, nie stosujemy pasków LED.

Produkujemy kasetony w różnych kształtach.

Realizujemy szyldy reklamowe następujących typów: kasetony reklamowe, szyldy podświetlane z plexi, pylony reklamowe, szyldy podświetlane z materiału kompozytowego dibond, wycinane napisy, kasetony podświetlane winylowe, kasetony, szyldy dwustronne – tzw. semaforowe, kasetony wielkogabarytowe jednostronne

Kasetony, szyldy z wyfrezowanymi motywami w doskonałym materiale kompozytowym typu dibond są zwracające uwagę. Prosty design i podświetlenie dedykowanymi modułami Led tylko elementów wyfrezowanych czynią, naszą reklamę wyjątkową.

Jakim materiałem jest dibond?

Dibond jest materiałem 3 warstwowym, 2 warstwy zewnętrzne to aluminium a pomiędzy warstwami znajduje się rdzeń polietylenowy, dzięki temu jest to bardzo wytrzymały materiał. Szeroka paleta barw i wykończeń ozdobnych sprawia, że zazwyczaj nie wymaga malowania. Kaseton z tego materiału zazwyczaj nie ma ociężałej kasety po obrysie lica, najczęściej lico dibondu przechodzi na boki kasetonu co tworzy jednolitą całość dając delikatny design.

Reklamę świetlną z dibondu zaczynamy  od wizualizacji, na której zaznaczamy klientowi które elementy będą podświetlane, po akceptacji, graficy przygotowują pliki wektorowe na podstawie których, frezarka wycina cały kształt kasetonu włącznie z elementami bocznymi kasetonu które zamykają cały produkt. W następnej fazie wyfrezowane elementy w kasetonie typu logo czy też napisy podklejamy dedykowaną pleksą do podświetleń którą oklejamy folią do podświetleń na zaprojektowany kolor. Docinamy plecy kasetonu, montujemy solidne moduły Led oraz dobieramy odpowiedni zasilacz oraz czujnik zmierzchu który sam włącza i wyłącza kaseton o odpowiednich porach dnia.

Projektujemy, produkujemy, montujemy oraz serwisujemy kasetony reklamowe.

Yoona to firma specjalizująca się w usługach reklamy świetlnej. Doskonała jakość materiałów, specjalistyczna obsługa klientów, bogata oferta produktów.

Aby skutecznie dotrzeć z ofertą do klienta, potrzebna jest wyrazista, elegancka i przekonująca reklama. Przemyślany projekt graficzny, doskonałe treści reklamowe czy też dobór właściwych kolorów, istotna jest też forma zaplanowanej reklamy. Specjalizujemy się zdecydowanie w reklamie zewnętrznej świetlnej jak i w produkcji dużych tablic oraz identyfikacji wewnętrznej.

Kasetony świetlne to szeroki wachlarz możliwości. Parametry według których klient może ustalać zapotrzebowanie to m.in:

kasetony jednostronne,

kasetony dwustronne,

kasetony wielkoformatowe,

Standardowym rodzajem są kasetony świetlne jednostronne,  o kształcie prostokąta. Reklamy świetlne są szeroko wykorzystywane w reklamie ponieważ są bardzo dobrze widoczne, są trwałą reklamą o długim okresie eksploatacji.

Produkujemy najczęściej kasetony reklamowe na profilu ALU, malowanym kolorem RAL według projektu, lico jest z pleksi, lub dedykowanego materiału vinylowego z wydrukiem wielkoformatowym. Podświetlenie jest energooszczędne LED, wykorzystujemy najwyższej jakości moduły, stosujemy również czujniki zmierzchu, dzięki czemu reklamy świetlne przez nas produkowane są bezobsługowe.

Reklama Świetlna, Kasetony jednostronne najczęściej wykonujemy składającego się z lica z pleksi twardej dedykowanej do podświetleń, która doskonale rozprasza światło.

Specyfi­kacja:

 • obrys kasetonu to profil ALU o szerokości pomiędzy 10cm – 14cm
 • bardzo wysokiej jakości moduły LED
 • zasilacz
 • czujnik zmierzchowy
 • lico to pleksi opal 2 mm – 4 mm
 • aluminiowe, lub stalowe wypory wewnątrz kasetonu stabilizujące kaseton

Opcjonalnie poza standardem:

 • malowanie ramy na kolor RAL
 • gra­fika (folia wycinana na ploterze lub folia do podświetleń translucentna lub druk wielkoformatowy na dedykowanym vinylu)

Reklama Świetlna, Litery świetlne 3D wykonane z taśmy aluminiowej, podświetlane modułami LED. Taśmy, z których wykonywane są litery świetlne 3D, mają różne szerokości, co pozwala na stworzenie liter, albo też znaków, w naprawdę dużych rozmiarach. Bardzo wysoka jakość systemu tego rodzaju reklamy świetlnej gwarantuje wieloletnie funkcjonowanie bez dodatkowego serwisu. Proces tworzenia liter polega na wyginaniu liter przestrzennych poprzez specjalnie przygotowany do tego celu automat. Produkcja reklamy świetlnej tego rodzaju jest dość szybka.

Litery przestrzenne wykonane ze Styroduru należą do najczęściej wybieranych przez przedsiębiorców form reklamy wizualnej. Dużą popularność zawdzięczają przede wszystkim relatywnie niskiemu kosztowi ich wykonania, atrakcyjnemu wizualnie wyglądowi, a także znacznej odporności na niekorzystne oddziaływanie warunków atmosferycznych w postaci promieniowania słonecznego UV, opadów deszczu. Ostatnia z opisanych cech sprawia, że styrodur z powodzeniem stosowany może być zarówno w reklamie wewnętrznej (np. do oznaczenia lokalu w centrum handlowym, oznaczenia biura w budynku korporacyjnym), jak też reklama zewnętrzna, zastępując stosowane klasycznie w tym celu kasetony reklamowe wykonane z tworzyw sztucznych.

Wykorzystanie styroduru na cele reklamowe pozwala na realizację  przy stosunkowo niewielkim nakładzie finansowym  projektów graficznych o praktycznie nieograniczonym rozmiarze, umożliwiając wykonanie liter lub znaków o dowolnym kształcie. Dzięki temu możliwe jest wykonanie oznaczeń reklamowych w całości zgodnych z innymi elementami identyfikacji wizualnej. Odpowiednie dobranie grubości wykorzystywanego materiału oraz manipulacja tą grubością pozwala ponadto na uzyskanie efektu przestrzennego 3d, wzmagającego atrakcyjność wizualną wykonanej reklamy. Wycięty ze styroduru projekt reklamowy może zostać następnie pomalowany na każdy kolor dostępny w palecie RAL.
Opcjonalnie styrodur można uszlachetnić o poniższe opcje:
– wykonanie lica z plexi,
– wykonanie lica z dibondu,
– oświetlenie LED zamontowane na plecach liter
– malowanie na dowolny kolor liter.

Reklama Świetlna, Kasetony dwustronne to reklama trwała i elegancka. Montuje się je najczęściej do ściany, mogą przybierać różne kształty, od prostokąta, przez kwadraty, aż do elipsy i koła. Poprzez równomierne oświetlenie za pomocą technologi LED, a także zastosowanie lica wykonanego z plexi glass, która świetnie rozprasza światło, reklama widoczna jest bardzo wyraźnie.

Kaseton reklamowy dwustronny tzw. semafor może być wyposażony  w czujniki zmierzchowe. Kaseton reklamowy dwustronny  gwarantuje widoczność reklamy po zmierzchu i na dużych odległościach. Rama zapewnia wytrzymałość, a uchwyty montażowe, które znajdują się w zestawie, pozwolą na zainstalowanie reklamy dokładnie tam, gdzie widoczność będzie najlepsza. Oferujemy duży wybór rodzai, nie tylko kasetonów dwustronnych.

Specy­kacja:

 • rama z profi­lu aluminiowego 10cm lub 14cm
 • moduły LED
 • zasilacz
 • lico pleksi opal 2, 3 lub 4 mm
 • uchwyty montazowe

Opcje:

 • malowanie ramy
 • grafi­ka (folia ploterowa, folia translucent, druk wielkoformatowy backlit)
 • czujnik zmierzchowy

Reklama Świetlna, Kasetony z dibondu jednostronne, Kasetony reklamowe, charakteryzują się doskonałą widocznością oraz bardzo dobrą ceną – widoczne są w dzień i w nocy oraz z bardzo dużych odległości, a zamontowane w nich oświetlenie LED jest energooszczędne. Kasetony z dibondu, a więc nowoczesnego materiału – płyty warstwowej wykonanej z aluminium – pcv- aluminium, o dużej trwałości i wytrzymałości, przeznaczone są głównie dla bardzo wymagających klientów, dla których ważny jest każdy detal. Kaseton z dibondu prezentuje się bardzo elegancko, dlatego wykorzystywany jest zwłaszcza przez te firmy, dla których liczy się prestiż. Kasetony jednostronne umieszcza się np. nad wejściem do firmy. Oprócz kasetonów jednostronnych, w naszej ofercie znajdą Państwo również kasetony dwustronne.

Specyfikacja

 • Dibond 3mm
 • oświetlenie LED
 • zasilacz
 • grafika frezowana podklejana pleksi

Opcje:

 • różne wymiary
 • różne kolory w tym srebrny szczotkowany
 • mozliwość wyklejenia plexi folią translucentną lub druk wielkoformatowy backlit
 • czujnik zmierzchowy

Reklama Świetlna Kasetony z dibondu dwustronne, charakteryzujace sie eleganckim oraz stylowym wyglądem. Płyta dibond składa sie z dwóch płyt aluminiowych 0.3mm pomiedzy którymi znajduje się rdzeń LDPE dzięki czemu jest bardzo sztywna. Przód kasetonu to zagięta krawędziowo płyta dibond, z wyfrezowaną gra­fiką oraz podklejona pleksi opal.

Specyfikacja

 • materiał kompozytowy Dibond 3mm
 • moduły LED
 • zasilacz
 • grafika frezowana podklejana pleksi

Opcje:

 • rózne wymiary
 • rózne kolory w tym srebrny szczotkowany
 • ewentualnośćć wyklejenia plexi folią
 • czujnik zmierzchu
Reklama Zewnętrzna

Reklama Zewnętrzna

banery, tablice reklamowe, szyldy, neony reklamowe, kasetony reklamowe, litery świecące, oklejanie witryn, rollupy, flagi, tablice menu, ścianki reklamowe…
Drukarnia

Drukarnia

banery, ulotki, plakaty, koszulki reklamowe, naklejki, teczki firmowe, katalogi, kalendarze, notesy, wizytówki,  fototapety,  naklejki na magnes, flagi …
Oklejanie Samochodów

Oklejanie Samochodów

oklejanie samochodów, zmiana koloru samochodów folią, oklejanie samochodów dostawczych,  oklejanie autobusów, oklejanie łodzi, okleimy prawie wszystko…
Oklejanie Szyb

Oklejanie Szyb

oklejanie szyb, oklejanie okien, oklejanie witryn, wizualizacje oklejenia szyb, oklejanie folią szronioną, oklejanie folią OWV z drukiem, oklejanie folią …