Banery

BANERY

Agencja Reklamowa Yoona stosuje wytrzymałe, wzmocnione banery reklamowe, o splocie 1000 x 1000, wysokiej jakości wykonania oraz standardzie druku wielkoformatowego, zgrzewane krawędzie, baner ma oczkowanie co 50 cm lub tunele zamiast oczkowania w standardzie. Jako Agencja Reklamowa oraz Drukarnia Wielkoformatowa realizujemy montaże banerów reklamowych przy pomocy alpinistów.

Jesteśmy producentem konstrukcji stalowych m. in pod reklamy z banerem wielkoformatowym, wypracowaliśmy też innowacyjną formę montażu banera na konstrukcji reklamowej, bez oczek, co gwarantuje nie tylko walory estetyczne, ale również dużą wytrzymałość na zrywanie się banerów.

Nasze realizacje

banery olsztyn

Banery wzmacniane 

Banery realizujemy techniką druku wielkoformatowego, solventowego, bardzo wysokiej jakości i o dużej wytrzymałości na warunki zewnętrzne. Materiały do druku wielkoformatowego to: vinyle-poliestry (baner reklamowy, siatka mesh reklamowa). 

Korzystamy z wysokiej jakości materiałów banerowych wiodących producentów. banery z naszej drukarni wielkoformatowej posiadają wysoką jakość oraz bardzo dobre nasycenie kolorów. 

Banery typu Frontlit, jednostronne, standardowe powszechnie stosowane 

Baner, tkanina winylowa o nośniku poliestrowym z powłoką PCV, baner to materiał przystosowany do druku wielkoformatowego jednostronnego. Banery reklamowe są trudne do rozdarcia, wodoodporne, odporne na UV i zmiany temperatur. Druk wielkoformatowy frontlit jest to lekki i bardzo wygodny do transportu, baner. Istnieje możliwość łączenia druku wielkoformatowego poprzez zgrzewanie, zyskujemy wtedy bardzo duży baner . Zgrzewany baner nie jest widoczny już z odległości kilku metrów. 

Banery typu Blockout  

Nasza Agencja Reklamowa wykorzystuje w swojej produkcji baner reklamowy blockout, jest to tkanina vinylowa przeznaczona do druku wielkoformatowego dwustronnego. 

Baner reklamowy tego rodzaju posiada specjalną przekładkę niepozwalającą na przenikanie światła. 

Banery są odporne na wszelkie warunki atmosferyczne oraz na uszkodzenia mechaniczne. 

Baner posiada separator, który powoduje, że nawet w słoneczne dni baner nie prześwituje i jest idealnie czytelny. 

banery olsztyn

Banery typu backlit, jest to baner reklamowy podświetlany 

Nasza Agencja Reklamowa posiadająca biura handlowe w Olsztynie oraz w Ostródzie wykorzystuje w swoich realizacjach baner backlit. 

Jest to tkanina vinylowa, która bardzo dobrze przepuszcza i rozprasza światło. 

Baner ten stosowany jest do reklam wielkoformatowych podświetlanych. 

Druk wielkoformatowy, na banerze backlit prezentuje się doskonale również w dzień. 

YOONA CReATIVE GROUP banery olsztyn

sprawdź pełną ofertę