Beczki reklamowe

Agencja Reklamowa Yoona produkuje beczki reklamowe z drewna lub metalu. Jest to idealne rozwiązane do reklamy Twojej marki. Efektowny wygląd beczek reklamowych idealnie komponuje się wraz z wystrojem Twojego lokalu. 
Zajmujemy się znakowaniem beczek z drewna i metalu. Stosujemy do tego odpowiednią folię reklamową, która idealnie do nich pasuje. Beczki reklamowe realizujemy na indywidualne zamówienie, mogą występować jako stoły czy też siedziska. Wykończenie może być indywidualne np. stoły z blatem odpornym na warunki zewnętrzne, i z uchwytami do przenoszenia, siedziska wykończone gąbką obszytą materiałami do wykorzystania zewnętrznego, z suwakiem umożliwiającym wymianę czy też czyszczenie siedziska.Zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy dla Państwa wizualizację wraz z wyceną. 

Produkujemy beczki reklamowe z drewna lub metalu. Jest to idealne rozwiązane do reklamy Twojej marki. Efektowny wygląd beczek reklamowych idealnie komponuje się wraz z wystrojem Twojego lokalu.

Zajmujemy się znakowaniem beczek z drewna i metalu. Stosujemy do tego odpowiednią folię, która idealnie do nich pasuje. Zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy dla Państwa wizualizację wraz z wyceną.

W ofercie również: 
 

Flagi reklamowe 

Nasza Agencja Reklamowa realizuje flagi i maszty reklamowe z nadrukiem – idealna forma reklamy do wykorzystania w każdych warunkach. Wiele kształtów i rozmiarów flag. Flagi reklamowe na masztach są jednym z najprostszych, ale jednocześnie bardzo efektywnym sposobem reklamy, są częścią identyfikacji wizualnej firmy. Druk wielkoformatowy flag odbywa się jednostronnie z przedrukiem na drugą stronę tworząc tzw odbicie lustrzane.  
 

Rollupy – stojaki reklamowe 

Rollup’y to wyjątkowo elegancki i charakteryzujący się nowoczesnym designem system. Są niezwykle szybkie i łatwe w montażu. Zapewniają doskonałą wizualizację firmy lub produktu oraz skutecznie wspierają promocję. Rollup umożliwia łatwą i szybką wymianę grafiki, a także możliwość dopasowania jej wielkości do indywidualnych potrzeb. Po zakończonej prezentacji, grafika zamykana jest w poręcznej kasecie tak, aby nie uległa uszkodzeniu podczas transportu i przechowywania. Każdy stojak reklamowy pakowany jest w oddzielny pokrowiec. 

Rollup jest powszechnie stosowany podczas różnego rodzaju konferencji, targów, spotkań promocyjnych i wystaw. 

Ten nowoczesny system reklamowy charakteryzuje się konstrukcją w postaci aluminiowego stelaża z zamocowaną na nim grafiką, wydrukowaną na odpowiednim materiale. Lekka i bardzo prosta w montażu konstrukcja tego urządzenia pozwala na łatwy transport i wielokrotne wykorzystanie.  
 

 X-banery – stojaki reklamowe 

Stojaki aluminiowe przeznaczone do ekspozycji materiałów banerowych. Łatwa wymiana grafiki oraz lekka aluminiowa, składana konstrukcja umożliwia swobodny trnasport stojaka. Wykorzystwane do krótkookreowych promocji, prezentacji na konferencjach i targach. 

OSTATNIE REALIZACJE