Etykiety

Etykiety 

Projektujemy nowoczesne i niebanalne etykiety dla produktów i linii produktów. Jako Agencja Reklamowa realizujemy zarówno niskonakładowe zamówienia jak i duże nakłady. Drukujemy etykiety na foliach z mega mocnym klejem, ale też ze słabym klejem które są wykorzystywane do krótkotrwałych ekspozycji po czym klienci samodzielnie mogą takie etykiety swobodnie zdemontować. 

Realizujemy etykiety takie jak: 

  • Etykiety cięte po obrysie | możliwość wycinania w nieregularnych kształtach, zarówno małe jak i duże etykiety 
  • Etykiety w standardowych kształtach | naklejki standardowe, najczęściej wykorzystywane przez klientów jako oznaczenie produktów czy opakowań, najczęściej okrągłe, owalne, kwadratowe, prostokątne 
  • Etykiety ze słabym klejem | łatwe w naklejaniu oraz odklejaniu, stosowane na krótki okres ekspozycji, można je zadrukować w dowolny sposób 
  • Etykiety z magnesem | są to naklejki wykorzystywane na metalowych podłożach, zadruk dowolną grafiką, wykorzystywane np na samochodach 
  • Etykiety, etykiety na opakowania | etykiety z mocnym klejem, precyzyjny druk lateksowy, możliwość zaprojektowania w dowolnym nieregularnym kształcie 

W ofercie również: 
 

Windery 

Identyfikacja wizualna na pierwszym miejscu. Windery reklamowe z własnym nadrukiem kreują Twój wizerunek! Typowa reklama flaga składa się z samego windera z nadrukiem, czyli materiału docelowo powiewającego na wietrze, masztu do jego zawieszenia, a także specjalnej podstawy. Dzięki niej windery na zamówienie stabilnie stoją na ziemi. 
 

Flagi reklamowe 

Nasza Agencja Reklamowa realizuje flagi i maszty reklamowe z nadrukiem – idealna forma reklamy do wykorzystania w każdych warunkach. Wiele kształtów i rozmiarów flag. Flagi reklamowe na masztach są jednym z najprostszych, ale jednocześnie bardzo efektywnym sposobem reklamy, są częścią identyfikacji wizualnej firmy. Druk wielkoformatowy flag odbywa się jednostronnie z przedrukiem na drugą stronę tworząc tzw odbicie lustrzane.  
 

Rollupy – stojaki reklamowe 

Rollup’y to wyjątkowo elegancki i charakteryzujący się nowoczesnym designem system. Są niezwykle szybkie i łatwe w montażu. Zapewniają doskonałą wizualizację firmy lub produktu oraz skutecznie wspierają promocję. Rollup umożliwia łatwą i szybką wymianę grafiki, a także możliwość dopasowania jej wielkości do indywidualnych potrzeb. Po zakończonej prezentacji, grafika zamykana jest w poręcznej kasecie tak, aby nie uległa uszkodzeniu podczas transportu i przechowywania. Każdy stojak reklamowy pakowany jest w oddzielny pokrowiec. 

Rollup jest powszechnie stosowany podczas różnego rodzaju konferencji, targów, spotkań promocyjnych i wystaw. 

Ten nowoczesny system reklamowy charakteryzuje się konstrukcją w postaci aluminiowego stelaża z zamocowaną na nim grafiką, wydrukowaną na odpowiednim materiale. Lekka i bardzo prosta w montażu konstrukcja tego urządzenia pozwala na łatwy transport i wielokrotne wykorzystanie.  
 

 X-banery – stojaki reklamowe 

Stojaki aluminiowe przeznaczone do ekspozycji materiałów banerowych. Łatwa wymiana grafiki oraz lekka aluminiowa, składana konstrukcja umożliwia swobodny trnasport stojaka. Wykorzystwane do krótkookreowych promocji, prezentacji na konferencjach i targach. 

OSTATNIE REALIZACJE