Oklejanie szyb

Oklejanie Szyb

Agencja reklamowa Yoona zna się na oklejaniu szyb, zarówno o dużej jak i małej powierzchni. Posiadamy szeroki zakres folii m.in.: folia ploterowa, folia szroniona (mleczna), folia OWV, folia monomeryczna lub polimerowa, folia lustrzana, folia bezpieczna.

W zależności od potrzeby dopasujemy odpowiednią folię i wykonamy projekt Twojej witryny tak aby Twoja marka prezentowała się w właściwy sposób.

Nasze realizacje

Dysponujemy własną drukarnią wielkoformatową w związku z czym oferujemy szybkie terminy realizacji reklamy oraz konkurencyjne ceny wydruków wielkoformatowych. 

Realizujemy: 

oklejanie szyb salonów fryzjerskich 

oklejanie szyb gabinetów stomatologicznych 

oklejanie szyb lokali gastronomicznych, restauracji i barów 

oklejanie szyb biur nieruchomości 

oklejanie szyb salonów samochodowych 

oklejanie szyb biur 

oklejanie szyb sklepów 

oklejanie szyb lokali na wynajem 

Rodzaje folii:

Folia ploterowa 

Folia ploterowa umożliwia nam wycięcie określonych znaków, liter, piktogramów oraz prostych grafik, którymi znakujemy witrynę. Taka folia posiada szeroką gamę kolorów. Ten rodzaj folii sprawdza się zarówno samodzielnie lub jako wypełnienie innej folii. 

Folia szroniona (mleczna) 

Zastosowanie takiej folii bardzo często sprawdza się w bankach, instytucjach państwowych, hotelach, restauracjach oraz aptekach. Szyby oklejone w ten sposób oddaje efekt matowanego szkła, która przepuszcza światło zaledwie około 15%.  

Folia do podświetleń 

Taką folię stosujemy między innymi do “pokolorowania” elementów frezowanych w kasetonach świetlnych, literach 3d, pylonach. Dzięki temu wyklejone elementy świecą w nocy wybranym kolorem, który rozprasza się dając ciekawą poświatę. 

Folia OWV (One Way Vision) 

Główna cecha takiej folii to przepuszczanie światła do lokalu w 40%. Za dnia z zewnątrz widać tylko nadrukowaną grafikę. Natomiast od wewnątrz widać co się dzieje na zewnątrz. Jeśli chcesz w ciągu dnia ukryć wnętrze lokalu i zarówno wpuścić trochę światła to ta folia jest dla Ciebie. Należy pamiętać, że w nocy, kiedy w lokalu jest zapalone światło wszystko widać na zewnątrz. 

 
Folia monomeryczna lub polimerowa  

Kiedy zależy nam aby zniwelować  przepuszczalność światła to wybieramy właśnie tą folię. Możemy na niej wydrukować dowolną grafikę w dowolnym kolorze. 

 
Folia lustrzana  

Folia typu lustro weneckie nie przepuszcza całkowicie światła. W ciemnym pomieszczeniu można zobaczyć co jest po drugiej stronie w jasnym pokoju.  

Folia antywłamaniowa – BEZPIECZNA 

Ten rodzaj folii stosujemy do zabezpieczenia witryn, drzwi, oraz innych powierzchni szklanych. 

Folie reklamowe nie uszkadzają i nie niszczą szyby. Oklejamy witryny sklepowe, oklejamy szyby i szprosy wszystkimi dostępnymi typami folii i wydrukami wielkoformatowymi do zastosowań zewnętrznych. Dodatkowo każdy druk wielkoformatowy przygotowywany do wyklejenia witryny możemy zabezpieczyć trwałym laminatem UV. Reklama na witrynie to doskonała, darmowa powierzchnia reklamowa.