Polityka Prywatności

Polityka Prywatności określa zasady gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania danych osobowych pozyskanych od Użytkowników przez firmę Yoona Creative Group z siedzibą w 14-100 Ostróda, Reymonta 1, NIP: 741-110-99-66, za pośrednictwem strony internetowej, działającej pod adresem www.yoona.pl.

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Yoona Creative Group z siedzibą w 14-100 Ostróda, Reymonta 1, NIP: 741-110-99-66.

Podczas korzystania ze strony internetowej www.yoona.pl przez Użytkownika, na serwerze automatycznie zbierane są anonimowe informacje np. adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ urządzenia, typ systemu operacyjnego, itp. Informacje zawarte na serwerze wykorzystywane są szczególnie w celach: technicznych oraz w celach związanych z administracją Serwisu, zapewnienia bezpieczeństwa działania Serwisu, realizacji postanowień Regulaminu, ochrony prawa. Poza tym informacje te są wykorzystywane do zbierania informacji statystycznych lub marketingowych.

Google Analytics – Yoona Creative Group z siedzibą w 14-100 Ostróda, Reymonta 1, NIP: 741-110-99-66 zbiera anonimowe dane statystyczne dotyczące odwiedzanych stron. Dane te służą wyłącznie do analizy statystycznej ruchu na stronie internetowej. Zasady dotyczące polityki prywatności Google Analytics znajdują się na stronie: www.google.com

Administrator Danych Osobowych nie ponosi odpowiedzialności za treści i praktyki stosowane w zakresie ochrony danych osobowych przez inne strony internetowe, których łącza i adresy internetowe znajdują się na stronach.