Reklamy świetlne – LONDONSHOES – Olsztyn

Reklamy świetlne olsztyn 

Marka Londonshoes istnieje na polskim rynku od 1996 roku, która zajmuje się sprzedażą markowego obuwia i współpracuje wyłącznie z autoryzowanymi producentami butów z największych światowych brandów!  

W galerii DEKADA w Olsztynie Londonshoes otworzył swój lokal a my wykonaliśmy dla nich dwa kasetony frezowane z solidnego dibondu czarnego w połysku z podłożona dedykowaną pleksi do podświetleń. Sygnet i logotyp marki nocną porą mieni się białym światłem. Dodatkowo wykonaliśmy podświetlane logo do wewnątrz obiektu wykonane z mlecznej plexi, którą wykleiliśmy czarną folią cięta po obrysie. Serdecznie zapraszamy do Olsztyna przy ulicy Plac Pułaskiego 7/16. 

Obejrzyj efekt naszej pracy: 

Ponadto w naszej ofercie: 

LITERY ŚWIETLNE  

Podświetlane litery to m. in. Świecące Litery 3D, których pełną ofertę znajdziesz tutaj. Nasze litery przestrzenne 3D możemy wykonać w różnych rozmiarach, kształtach, kolorach. W zależności od miejsca ekspozycji i ich roli. Staramy się, aby każdy detal i cała ekspozycja liter 3D ze sobą współgrała i tworzyła właściwy efekt. 

NEONY 

Pełną ofertę na nasze NEONY znajdziesz tutaj. Plusem takiego rodzaju reklamy jest to, że stymuluje wzrok odbiorcy, dzięki efektownej łunie świetlnej. Zawsze staramy się, aby neon dla Twojej marki został wyjątkowo wyróżniony i pozostał w pamięci na długo każdego potencjalnego klienta. Nasze realizacje neonów są przemyślane i analizowane przez specjalistów.  

KASETONY ŚWIETLNE 

Pełna oferta na KASETONY ŚWIETLNE znajduje się tutaj. Kasetony świetlne to najczęściej wybierana przez klientów forma reklamy nad niemal każdym punktem firmy czy sklepem. Z reguły wykonywane są w kształcie prostokąta, jednak jesteśmy w stanie wyprodukować kasetony w innych kształtach zarówno jednostronne jak i dwustronne.  

MENUBOARDY 

Nasz pełna oferta na MENUBOARDY znajduje się tutaj. Menuboardy znajdują zastosowanie w restauracjach a w szczególności w fast-foodach. Dają gwarancję, że oferta zwróci uwagę klienta. Ważna jest odpowiednia prezentacja produktu na menuboardzie, który dzięki podświetleniu zyskuje na wyeksponowaniu.   

PYLONY ŚWIETLNE 

Nasz pełna oferta na PYLONY znajduje się tutaj. Pylony świetlne to idealne rozwiązanie w przestrzeni publicznej. Wyróżnia Twoją markę przez podświetlenie całego pylony lub wyfrezowanych elementów. Sprawdza się dobrze w zimowe, krótkie dni.  

Reklamy świetlne olsztyn