Szyldy reklamowe – Apro nieruchomości – Olsztyn

szyldy olsztyn

Agencja Reklamowa Yoona produkuje szyldy reklamowe również dla biur nieruchomości. Zrealizowaliśmy tablicę reklamową zaginaną, z solidnego materiału kompozytowego, dwustronnie pokrytego aluminium, bardzo wytrzymałego na zewnętrzne warunki atmosferyczne. Dodatkowo została wykonana reklama typu semafor dwustronna, podświetlana od wewnątrz.

Realizacja dla Apro Nieruchomości

Obejrzyj efekt naszej pracy: 

Ponadto w naszej ofercie:

Na pleksę najczęściej aplikujemy grafikę, która może być wycinana ploterem tnącym z folii lub wydrukowana na foli samoprzylepnej i zaaplikowana na pleksi. Do produkowanych przez nas szyldów stosujemy dedykowane folie do podświetleń. 

Ograniczeniem tego rodzaju kasetonów jest to, że nie zaleca się produkowania ich w dużych rozmiarach, ze względu na ograniczenia rozmiarowe pleksy. 

Dlatego wielkogabarytowe szyldy reklamowe produkujemy najczęściej również z profili aluminiowych po obrysie lica, ale miejsce pleksy zajmuje vinyl, który jest naciągany przy pomocy odpowiedniego systemu napinającego. Atutem tego rodzaju kasetonów jest możliwość szybkiej i budżetowej zmiany lica kasetonu. Doskonały materiał do tego rodzaju zastosowań. 

Produkujemy szyldy w różnych kształtach i następujących typów: 

 kasetony reklamowe,  

szyldy podświetlane z plexi,  

pylony reklamowe,  

szyldy podświetlane z materiału kompozytowego dibond, wycinane napisy,  

kasetony podświetlane winylowe,  

kasetony, szyldy dwustronne – tzw. semaforowe,  

kasetony wielkogabarytowe jednostronne 

Kasetony, szyldy z wyfrezowanymi motywami w doskonałym materiale kompozytowym typu dibond są zwracające uwagę. Prosty design i podświetlenie dedykowanymi modułami Led tylko elementów wyfrezowanych czynią, naszą reklamę wyjątkową. 


Jakim materiałem jest dibond? 

Dibond jest materiałem 3 warstwowym, 2 warstwy zewnętrzne to aluminium a pomiędzy warstwami znajduje się rdzeń polietylenowy, dzięki temu jest to bardzo wytrzymały materiał. Szeroka paleta barw i wykończeń ozdobnych sprawia, że zazwyczaj nie wymaga malowania. Kaseton z tego materiału zazwyczaj nie ma ociężałej kasety po obrysie lica, najczęściej lico dibondu przechodzi na boki kasetonu co tworzy jednolitą całość dając delikatny design. 

Reklamę świetlną z dibondu zaczynamy od wizualizacji, na której zaznaczamy klientowi które elementy będą podświetlane, po akceptacji, graficy przygotowują pliki wektorowe na podstawie których, frezarka wycina cały kształt kasetonu włącznie z elementami bocznymi kasetonu które zamykają cały produkt. W następnej fazie wyfrezowane elementy w kasetonie typu logo czy też napisy podklejamy dedykowaną pleksą do podświetleń którą oklejamy folią do podświetleń na zaprojektowany kolor. Docinamy plecy kasetonu, montujemy solidne moduły Led oraz dobieramy odpowiedni zasilacz oraz czujnik zmierzchu który sam włącza i wyłącza kaseton o odpowiednich porach dnia. 

Projektujemy, produkujemy, montujemy oraz serwisujemy szyldy reklamowe.