Totemy

Totemy reklamowe 

Totemy prezentują się bardzo profesjonalnie.  Wykonywane na zamówienie totemy będą unikalną wizytówką firmy. Produkowane przez nas totemy mają wymiary dostosowane do indywidualnych wymagań klienta. Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu totemy o wysokości nawet kilkunastu metrów. Naszym priorytetem jest spełnienie oczekiwań klienta, dlatego oferujemy szeroką kolorystykę pylonów reklamowych. 

Widoczne nośniki reklamowe, są efektowną formą reklamy zewnętrznej eksponowane najczęściej przy wjeździe do firmy, instytucji czy też miasta, podświetlenie od wewnątrz, sterowanie czujnikiem zmierzchowym, grafika podświetlana wycinana laserowo i podklejana pleksi plus elementy grafiki nie podświetlanej w zależności od projektu. 

W ofercie również:  

REKLAMY ŚWIETLNE  

Reklama świetlna to szeroka gama produktów w której mieszczą się m.in. Litery świetlne, Neony, Kasetony Świetlne, Menuboardy, Pylony świetlne. Uważamy, że taki rodzaj reklamy jest w stanie przyciągnąć każdego dzięki rozproszonemu światłu w zależności od wybranej reklamy świetlnej. 

LITERY ŚWIETLNE  

Podświetlane litery to m. in. Świecące Litery 3D, których pełną ofertę znajdziesz tutaj. Nasze litery przestrzenne 3D możemy wykonać w różnych rozmiarach, kształtach, kolorach. W zależności od miejsca ekspozycji i ich roli. Staramy się, aby każdy detal i cała ekspozycja liter 3D ze sobą współgrała i tworzyła właściwy efekt. 

NEONY 

Pełną ofertę na nasze NEONY znajdziesz tutaj. Plusem takiego rodzaju reklamy jest to, że stymuluje wzrok odbiorcy, dzięki efektownej łunie świetlnej. Zawsze staramy się, aby neon dla Twojej marki został wyjątkowo wyróżniony i pozostał w pamięci na długo każdego potencjalnego klienta. Nasze realizacje neonów są przemyślane i analizowane przez specjalistów.  

KASETONY ŚWIETLNE 

Pełna oferta na KASETONY ŚWIETLNE znajduje się tutaj. Kasetony świetlne to najczęściej wybierana przez klientów forma reklamy nad niemal każdym punktem firmy czy sklepem. Z reguły wykonywane są w kształcie prostokąta, jednak jesteśmy w stanie wyprodukować kasetony w innych kształtach zarówno jednostronne jak i dwustronne.  

MENUBOARDY 

Nasz pełna oferta na MENUBOARDY znajduje się tutaj. Menuboardy znajdują zastosowanie w restauracjach a w szczególności w fast-foodach. Dają gwarancję, że oferta zwróci uwagę klienta. Ważna jest odpowiednia prezentacja produktu na menuboardzie, który dzięki podświetleniu zyskuje na wyeksponowaniu. 

OSTATNIE REALIZACJE